GF.KIA-02-017745_0.jpg

Karabinek ASG M1 (KIA-02-017745)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Karabinek ASG M1 (KIA-02-017745)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: GF.KIA-02-017745
EAN: 5902543043481
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
2 449,99 zł

Replika karabinka M1

Wiernie odwzorowana replika historycznego karabinu samopowtarzalnegodla oddziałów pomocniczych - M1A1. Ta replika z serii limitowanej idealnie nadaje się dla kolekcjonerówreplik amerykańskiej broni z okresu drugiej wojny światowej, a przeznaczona jest w szczególności dla osób zajmujących się rekonstrukcją tego okresu. Karabin został wyprodukowany z charakterystyczną dla jego producenta (King Arms) jakością i dbałością o szczegóły (seria Elite) - wykonana jest z materiałów najwyższej jakości. Realistyczna waga i zasilanie za pomocą kapsuły CO2 12g karabin z mechanizmem Blowbackzapewnią najwyższy realizm użytkowania. Sam dźwięk wydawany przez zamek potrafi od siebie uzależnić.

Karabin posiada zestaw regulowanych, mechanicznych przyrządów celowniczych. Do regulacji szczerbinki służy pokrętło do którego jest zamontowana. Natomiast regulację muszki przeprowadza się za pomocą poluzowania śrubki którą jest przytwierdzona do lufy. 

Do produkcji najważniejszych komponentów repliki użyto metalu. Wykonano z niego, lufę zewnętrzną, przyrządy celownicze, tłumik wszelkie mechanizmy oraz drobne elementy takie jak przełączniki. Całe łoże natomiast wykonano z lakierowanego drewna.

Karabin jest lekki, poręczny, a przede wszystkim bardzo wygodnyi prostyw użytkowaniu. Krótki, precyzyjny karabin charakteryzuje się przede wszystkim swoją uniwersalnością zapewnioneą przez jego mobilność. Montowana w magazynku kapsuła CO2 wystarcza na oddanie ponad 100 strzałów. Natomiast sam magazynek pomieści 15 kulek. Docenią go przede wszystkim osoby które potrzebują niewielkiej, lekkiej repliki pośredniej między karabinem a pistoletem maszynowym.

Do regulacji systemu hop-up wymagany jest niewielki klucz imbus. Gniazdo regulacji znajduje się zaraz nad zamkiem. Sam zamek jest ruchomy i można go zablokować w tylnej pozycji za pomocą pinu.

W skład zestawu wchodzi:

- replika
- magazynek

 

Więcej informacji
Kod SKUGF.KIA-02-017745
ProducentKING ARMS
EAN5902543043481
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com