Karabin ASG SPARTAC SRT-22 6mm (SRT-01-015770)

429,00 zł Darmowa dostawa

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Replika karabinka SRT-22

Rodzina replik spod szyldu SPARTAC wychodzi naprzeciw airsoftowcowm poszukującym dobrej jakości za rozsądną cenę. Głównym zabiegiem pozwalającym na obniżenie kosztów jest tu zastosowanie do produkcji części elementów (w tym korpusu) dobrej jakości tworzywa sztucznego w miejsce metalu. Jednocześnie w pełni metalowy gearbox (zapewniający ponad 400 FPS na pokładzie!) i dobrej klasy części mechaniczne zastosowane wewnątrz, czynią repliki SPARTAC równie skutecznymi na airsoftowym polu walki, co ich dużo droższe odpowiedniki.

Już chwilę po wyjęciu repliki z pudełka da się zauważyć bardzo staranne spasowanie poszczególnych elementów - brak tutaj luzów, nawet w tak newralgicznych punktach jak kolba czy łoże/chwyt przedni - co bywa bolączką wielu modeli. 

Do każdego SPARTACa dołączono w zestawie komplet niezbędnych akcesoriów, takich jak akumulator, ładowarka czy pas nośny - replika jest więc prawie od razu gotowa do akcji

Większość głównych komponentów repliki wykonana została z tworzywa sztucznego. Są to m.in. korpus, pokrywa komory zamkowej, atrapa rury gazowej, podstawa muszki i chwyt pistoletowy. Lufa zewnętrzna, skrzydełko selektora, magazynek oraz zaczep pasa nośnego wytworzone zostały ze stali, co nieczęsto spotykane jest nawet w dużo droższych replikach tego typu - szczególnie jeśli chodzi o lufę. Składana kolba wykonana jest z metalu.

Pomimo konstrukcji w przeważającej części z tworzywa sztucznego, nie odczujemy tutaj luzów czy nieprzyjemnego trzeszczenia materiału, znanego z większości "tanich" replik. 

Dostęp do suwaka regulacji systemu hop-up uzyskujemy standardowo, po odciągnięciu rączki przeładowania. Z prawej strony korpusu znajduje się skrzydełkowy selektor trybu ognia/bezpiecznik. Sercem repliki jest w pełni metalowy gearbox typu v.3, znany ze swej wytrzymałości i niezawodności, wyposażony w komplet stalowych kół zębatych i 7mm łożyska ślizgowe, dzięki któremu replika osiąga prędkość wylotową ponad ~400 FPS prosto z pudełka. Dzięki długiej, blisko 400mm lufie wewnętrznej strzały oddane ze SPARTACa będą też dalekie i celne.

Do repliki dołączono wykonany z tworzywa magazynek typu hi-cap o pojemności 500 kulek. Miejsce na akumulator znajduje się pod pokrywą zamka.

W zestawie znajduje się:

- replika
- magazynek
- akumulator
- ładowarka do akumulatora
- pas nośny
- wycior

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wykonanie: tworzywo + stal + ZnAl

Waga: 2155g

Długość: 640/880mm

Kolor: czarny/tan

Prędkość wylotowa: ~410 FPS

Napęd: elektryczny

Producent: SPARTAC

Opinie
zamawiam Zamknij