Karabin ASG SIG SAUER szturmowy AEG MCX 6mm (280937)

1 699,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Elektryczna replika karabinka szturmowego Sig Sauer MCX wykonana została w przeważającej części z metalu. Elementy wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego to chwyt pistoletowy oraz kolba.

Dzięki regulowanej kolbie zakończonej stopką o antypoślizgowej fakturze, możliwe jest dostosowanie długości repliki do budowy oraz preferencji strzelca.

W karabinku zastosowano system szybkiej wymiany sprężyny, co pozwala na szybkie i sprawne dostosowanie mocy repliki do warunków spodziewanych na polu rozgrywki. Warto podkreślić, że do zestawu dołączono 3 dodatkowe sprężyny.

Karabinek został wyposażony w długą grzbietową szynę RIS 22 mm, na której znajdują się mechaniczne przyrządy celownicze typu flip-up. Ponadto ma chwyt przedni typu KeyMod - pozwala to przyłączyć dedykowane segmenty w dowolnej konfiguracji.

Replika zaopatrzona jest w obustronny selektor ognia, dzięki czemu osoby praworęczne oraz leworęczne mogą z niej wygodnie korzystać. Ma tryby strzelania Semi-Auto oraz Full-Auto. Ma układ MOSFET.

W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek,
- sprężyna M100, M110, M120.

Dane techniczne
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Długość lufy: 230 mm
Długość całkowita: 580 - 675 mm
Waga: 2850 g
Kolor: czarny
Napęd: elektryczny
Gearbox: specjalny
Prędkość początkowa: 300 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Rodzaj magazynka: Hi-cap
Pojemność magazynka: 120 kulek
Producent: Cybergun, Francja

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie
zamawiam Zamknij