Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Karabin ASG RRA SPECNA ARMS SA-C03 6mm (SPE-01-025611-00)

Kod SKU: GF.SPE-01-025611-00
Kod EAN: 5902543183064
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
579,00 zł Darmowa dostawa

- Prędkość wylotowa: ~380/~310 fps
- Wersja gearboxa : Gearbox v2
- Tryb ognia: Ogień pojedynczy, ciągły
- Średnica łożysk w GB: 8mm
- Długość: 800-880 mm
- Długość lufy wewnętrznej: 380 mm
- Waga: 2500g
- Pojemność akumulatora: 1100 mAh
- Rodzaj magazynka: Magazynek typu Hi-Cap
- Pojemność magazynka: 380 szt
- Hop-Up: Jest
- Blow Back: Brak
- Wykonanie: Tworzywo sztuczne + metal
- Akumulator w zestawie: Jest
- Napięcie akumulatora: 9,6V
- Napęd / zasilanie: Napęd elektryczny
- Rodzaj gwintu na lufie: 14mm CCW
- System szybkiej wymiany sprężyny: TAK

Replika karabinka RRA SA-C03 CORE

Specna Arms wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prezentuje linię CORE - wyjątkową serię replik, która wprowadza nową jakość na rynku. Atrakcyjna cena w połączeniu z innowacyjnym system wymiany sprężyny oraz wysokiej jakości materiałami sprawia, że jest to seria zarówno dla początkujących jak i wytrawnych airsoftowych graczy. 

Repliki karabinków serii CORE posiadają pełne, licencjonowane oznaczenia producenta broni palnej - Rock River Arms. Rock River Arms to Amerykański producent części, akcesoriów do broni palnej ale przede wszystkim wysokiej jakości karabinków z rodziny AR-15. Firma założona w 1996 przez braci Larson, do spółki z Lasem Baer'em ma swoją siedzibę w Colonie w stanie Illinois. Dziś RRA produkuje wysokiej jakości karabinki rodziny AR-15 w przystępnej cenie i najróżniejszych wariantach. Od 2003 roku firma dostarcza swoje karabinki na kontrakt dla agencji anty-narkotykowej DEA, FBI czy US Marshals.

Korpus, prowadnicę wraz z mieszczącą akumulator powiększoną kolbę typu SF jak i chwyt pistoletowy wytworzono z polimerowego tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem nylonowym. Pozostałe części składowe takie jak np. lufa, front RIS, tłumik płomienia, powiększona rączka przeładowania i montaż zawieszenia taktycznego zostały wykonane z metalu (ze stali wykonano wszelkie śruby, piny, okno wyrzutu łusek oraz atrapę zamka). Na korpusie naniesione zostały oznaczenia oraz nr seryjny.

Replika została bardzo dobrze spasowana użytkownik nie uświadczy żadnych luzów pomiędzy dolną a górną częścią korpusu. Zastosowanie korpusu z lekkiego tworzywa pozwoliło na zmniejszenie wagi, przez co doskonale sprawdzi się ona przy dynamicznych rozgrywkach lub przy długotrwałych milslimach. Co więcej wzmocnienie włóknem szklanym sprawia, że korpus jest również wytrzymalszy od polimerowych oraz metalowych korpusów.

W replice zastosowano system szybkiej wymiany sprężyny, ESA. Pozwala to na szybkie i sprawne dostosowanie mocy repliki do warunków spodziewanych na polu rozgrywki bez konieczności posiadania dostępu do warsztatu czy szeregu specjalistycznych narzędzi - wystarczy odkręcić prowadnicę kolby aby ukazał się dostęp wymiany sprężyny bez konieczności wyciągania, czy rozkładania gearboxa.

Zalety systemu ESA trudne są do przecenienia. W świetle ustaleń istniejących wewnątrz samych środowisk, system ten gwarantuje użytkownikowi znaczne możliwości i wiele swobody. System ESA pozwala minimalnym nakładem czasu wymienić sprężynę główną, a co za tym idzie, dostosować prędkość wylotową repliki do obszaru rozgrywki tak, by zagwarantować idealny kompromis pomiędzy efektywnością prowadzenia ognia i bezpieczeństwem własnym i innych graczy.

Replika została w pełni przystosowana do współpracy z akumulatorami typu LiPo oraz LiFe. Dzięki bazowej początkowej prędkości wylotowej rzędu ~380 FPS gwarantowanej przez zamontowaną fabrycznie sprężynie główną, replika doskonale nadaje się do prowadzania działań na średnim dystansie. W zestawie załączono również sprężynę typu M90, co pozwala zmniejszyć prędkość początkową do ~310 FPS czyniąc tym samym replikę doskonale przystosowaną do prowadzenia działań na krótkim dystansie czy też wewnątrz budynków.

Gearbox skrywa 8-milimetrowe łożyska ślizgowe oraz osadzone na nich wypodkładkowane stalowe zębatki. Układ zabezpieczony jest przy pomocy czterech zapadek przeciwpowrotnych. Lekki, wykonany z poliwęglanowego tworzywa sztucznego tłok zaopatrzony został w pełną stalową listwę zwiększającą jego wytrzymałości. Zastosowano tu również cylinder typu 0 oraz stalowy przerywacz, jak również precyzyjną komorę rotary hop-up. Wytrzymałość części pozwala na współpracę z sprężynami M140.

Dokładnie wykonana komora rotacyjna Rotary Hop-Up doskonale współgra z wysokiej jakości lufą precyzyjną o przekroju 6,03mm. Zastosowanie lufy precyzyjnej pozytywnie wpływa na zasięg i celność repliki. Pamiętać trzeba o używaniu wysokiej jakości amunicji 6mm.

 

Replika wyposażona została w grzbietową szynę RIS 22 mm, zespół frontowych szyn RIS oraz regulowaną kolbę. Na górnej szynie RIS została założony składany przeziernik, który nie koliduje z optoelektronicznymi urządzeniami celowniczymi. Dzięki rozsuwanej kolbie zakończonej stopką o antypoślizgowej fakturze, możliwe jest dostosowanie długości repliki do budowy oraz preferencji strzelca. Standardowy tłumik płomienia osadzony został na 14-milimetrowym lewoskrętnym gwincie, co umożliwia przyłączenie w jego miejsce tłumika dźwięku.

W zestawie znajduje się magazynek hi-cap S-MAG o pojemności aż 380 kulek. S-MAG to ekskluzywny magazynek polimerowy zaprojektowany przez Specna Arms. Na uwagę zwraca charakterystyczna faktura złożona z logotypów Specna Arms. S-mag zapewnia bezproblemowe podawanie kulek, nawet przy wysokim ROF.

W skład zestawu wchodzi:

- replika
- magazynek
- mechaniczne przyrządy celownicze
- okładziny RIS
- taktyczny chwyt przedni
- dodatkowa sprężyna główna
- akumulator
- ładowarka

- Prędkość wylotowa: ~380/~310 fps
- Wersja gearboxa : Gearbox v2
- Tryb ognia: Ogień pojedynczy, ciągły
- Średnica łożysk w GB: 8mm
- Długość: 800-880 mm
- Długość lufy wewnętrznej: 380 mm
- Waga: 2500g
- Pojemność akumulatora: 1100 mAh
- Rodzaj magazynka: Magazynek typu Hi-Cap
- Pojemność magazynka: 380 szt
- Hop-Up: Jest
- Blow Back: Brak
- Wykonanie: Tworzywo sztuczne + metal
- Akumulator w zestawie: Jest
- Napięcie akumulatora: 9,6V
- Napęd / zasilanie: Napęd elektryczny
- Rodzaj gwintu na lufie: 14mm CCW
- System szybkiej wymiany sprężyny: TAK

Więcej informacji
Kod SKUGF.SPE-01-025611-00
ProducentSPECNA ARMS
Kod EAN5902543183064
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Karabin ASG RRA SPECNA ARMS SA-C03 6mm (SPE-01-025611-00)
Więcej z SPECNA ARMS