GF.SPE-01-028609_0.jpg

Karabin maszynowy ASG Specna Arms SA-46 CORE - czarny (SPE-01-028609)

Koszyk 0
0,00 zł

Karabin maszynowy ASG Specna Arms SA-46 CORE - czarny (SPE-01-028609)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: GF.SPE-01-028609
EAN: 5902543938251
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
1 699,99 zł

Replika karabinu maszynowego SA-46 CORE™

Specna Arms wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prezentuje linię CORE™ - wyjątkową serię replik, która wprowadza nową jakość na rynku. Atrakcyjna cena w połączeniu z dobrymi osiągami oraz wysokiej jakości materiałami sprawia, że jest to seria zarówno dla początkujących jak i wytrawnych airsoftowych graczy.   

W karabinach wsparcia Specna Arms CORE™ część elementów została wykonana z polimerowego tworzywa sztucznego w celu obniżenia wagi oraz uczynienia karabinu bardziej poręcznym. Części polimerowe to przede wszystkim korpus, pokrywa komory zamkowej wraz z szyną RIS, muszka z podstawą, kolba, magazynek oraz chwyt pistoletowy.

Z metalu wykonano pozostałe elementy takie jak łoże z kompletem szyn RIS, lufę zewnętrzną, gniazdo magazynka, prowadnicę kolby, tłumik płomienia czy stopkę kolby. Karabin maszynowy Specna Arms posiada również kilka części stalowych, a są to: dwójnóg, blokada lufy zewnętrznej, podpórka kolby, osłona spustu, uchwyt transportowy oraz wszystkie piny i elementy montażowe.

Cechy repliki:

- korpus wykonany z polimerowego tworzywa sztucznego
- konstrukcja lżejsza od standardowych karabinów M249 dostępnych na rynku
- system szybkiego demontażu lufy 
- składany, stalowy dwójnóg
- regulowana kolba taktyczna
- zestaw szyn RIS / Picatinny 22mm do montażu optyki i dodatkowych akcesoriów
- możliwość zasilania z magazynka typu BOX lub tradycyjnego magazynka od AR15 (STANAG)

Zastosowany w karabinie system szybkiej wymiany sprężyny ESA™ pozwala na szybkie i sprawne dostosowanie mocy repliki do warunków spodziewanych na polu rozgrywki bez konieczności posiadania dostępu do warsztatu czy szeregu specjalistycznych narzędzi. Sam proces wymiany sprężyny głównej trwa dosłownie kilka sekund - wystarczy zdemontować jeden pin, odchylić zawias kolby oraz wyjąć prowadnicę wraz ze sprężyną przez otwór w szkielecie gearboxa.

Replikę napędza pełnowymiarowy, metalowy i pancerny gearbox typu M249, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością oraz dobrą kulturą pracy w stocku. Mechanizm jest przygotowany do dalszych tuningów i gotowy na obciążenia związane z prowadzeniem ognia zaporowego. Wewnątrz zamontowano takie podzespoły jak:

- sprężyna główna M120
- łożyska kulkowe 8mm
- łożyskowana prowadnica sprężyny
- komplet stalowych kół zębatych
- metalowa, rotacyjna komora hop-up

Do zestawu dołączono wykonany z tworzywa magazynek pudełkowy o pojemności 2500 kulek, który pozwoli na zasypanie przeciwnika prawdziwym gradem pocisków. Kulki z magazynka podawane są automatycznie, dzięki elektrycznemu mechanizmowi podkręcania zasilanemu przez 2 baterie AA (brak w zestawie). 

Zestaw nie zawiera akumulatora ani ładowarki.

W skład zestawu wchodzi:

- replika
- magazynek pudełkowy
- pionowy chwyt przedni
- instrukcja obsługi

Więcej informacji
Kod SKUGF.SPE-01-028609
ProducentSPECNA ARMS
EAN5902543938251
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z SPECNA ARMS
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com