GF.GIG-01-030067_0.jpg

Karabinek ASG G&G SSG-1 (GIG-01-030067)

Koszyk 0
0,00 zł

Karabinek ASG G&G SSG-1 (GIG-01-030067)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: GF.GIG-01-030067
EAN: 4712972921981
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
1 649,99 zł

Replika karabinka SSG-1

SSG-1 spod znaku G&G Armament to replika należąca do serii Combat Machine. Replikę od podstaw zaprojektowano z myślą o rozgrywkach speedsoftowych, stąd na pierwszy rzut oka bardziej może przypominać marker paintballowy, niż bojowy karabinek AR15. W tym szaleństwie jest jednak metoda, o czym przekona się każdy miłośnik speedsoftu, który weźmie SSG-1 w swoje ręce i przetestuje na arenie.

Przede wszystkim replika została maksymalnie odchudzona, aby zapewnić jak największą mobilność podczas gry. Polimerowy korpus obniża wagę, zrezygnowano tu całkowicie z frontu / chwytu przedniego. Prowadnica kolby posiada regulację w pionie, co pozwoli na wygodne operowanie i składanie się do strzału w masce ochronnej. Język spustowy oraz osłona spustu są powiększone tak, aby zmieścić nawet 3 palce i jeszcze szybciej prowadzić ogień w trybie single fire.

Karabinek wykonano w większości z wytrzymałego tworzywa polimerowego, w tym takie elementy jak korpus, magazynek i kolbę. Drobne elementy konstrukcyjne, lufa zewnętrzna, urządzenie wylotowe, rączka przeładowania i prowadnica kolby wykonane zostały z aluminium, natomiast klapka wyrzutnika łusek jest stalowa.

W replice zastosowano dwa systemy elektroniczne: MOSFET oraz ETU (Electronic Trigger Unit) - które zwiększają żywotność repliki i poprawiają parametry takie jak reakcja na spust czy szybkostrzelność, poinformują o niskim poziomie naładowania baterii oraz ewentualnym uszkodzeniu gearboxa. ETU dodatkowo umożliwia zaprogramowanie trybów strzału, w tym serii 3-5 kulkowej (burst).

Cechy repliki:

- lekka konstrukcja z wytrzymałego polimeru
- brak frontu
- powiększony spust i osłona spustu
- działający bolt-catch
- szyny montażowe RIS / Picatinny na grzbiecie korpusu oraz na urządzeniu wylotowym
- kolba G&G GOS V4 o regulowanej długości
- prowadnica kolby z regulacją kąta
rotacyjna komora hop-up
- elektroniczny układ ETU
MOSFET
- gearbox G&G G2 na 8mm łożyskach kulkowych
- system szybkiej wymiany sprężyny
- silnik 25000 RPM

Do repliki dołączono polimerowy magazynek mid-cap o pojemności 105 kulek. Jego obudowa jest przezroczysta, co pozwala na kontrolę ilości kulek podczas gry.

Zestaw nie zawiera akumulatora ani ładowarki. 

W zestawie znajduje się:

- replika
- magazynek
- instrukcja obsługi

Więcej informacji
Kod SKUGF.GIG-01-030067
ProducentG&G ARMAMENT
EAN4712972921981
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z G&G ARMAMENT
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com