Karabin ASG CYBERGUN szturmowy GBB Colt M4A1 RIS 6mm (180559)

2 299,00 zł Darmowa dostawa

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Gazowa replika karabinka szturmowego Colt M4A1 RIS wykonana jest z metalu oraz tworzywa. Elementy wykonane z tworzywa to chwyt pistoletowy oraz kolba. Pozostałe elementy wykonano z metalu. Na korpusie wygrawerowane zostały oznaczenia producenta palnej broni.

M4 wyposażona została w długą grzbietową szynę RIS 22 mm, cztery szyny RIS na chwycie przednim oraz regulowaną kolbę. Na górnej szynie RIS założone zostały metalowe przyrządy przeziernikowe, które można swobodnie zdjąć być zastąpić je dowolnym celownikiem optoelektronicznym.

Dzięki rozsuwanej kolbie zakończonej stopką o antypoślizgowej fakturze, możliwe jest dostosowanie długości repliki do budowy oraz preferencji strzelca.

Karabinek posiada system Blow back, wprawiający w ruch atrapę zamka. Tak jak w palnym oryginale po wystrzeleniu ostatniej kulki z magazynka, zamek blokuje się w tylnej pozycji. Replika strzela zarówno w pojedynczym, jak i ciągłym trybie ognia.

Replika napędzana jest green gazem. Komora gazowa znajduje się, jak w przypadku innych replik gazowych tego typu, w magazynku. Magazynek mieści w sobie 30 kulek.

W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek,
- klucz imbusowy,
- szybkoładowarka do kulek.

Dane techniczne
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Długość lufy: 363 mm
Długość całkowita: 700-785 mm
Waga: 2780 g
Kolor: czarny
Napęd: green gas
Prędkość początkowa: 390 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Blow back: jest
Rodzaj magazynka: Real-cap
Pojemność magazynka: 30 kulek
Producent: Cybergun/VFC, Francja

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie
zamawiam Zamknij