Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Karabin ASG AEG Heckler&Koch G36 C IDZ 6mm elektryk (2.6300)

Kod SKU: 2.6300
Kod EAN: 5908262151513
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
799,00 zł Darmowa dostawa
Poszukujesz inspiracji na ciekawą, typowo męską rozrywkę? Postaw na repliki broni palnej. Sięgnij po karabiny ASG i poczuj ducha walki. ASG – Karabiny ASG HECKLER&KOCH Karabin ASG AEG Heckler&Koch G36 C IDZ 6mm elektryk (2.6300) dostarczy Ci wielu niezapomnianych emocji i pozwoli świetnie spędzić czas z przyjaciółmi. Zamów go już teraz bez zezwolenia z darmową dostawą.

Karabin ASG Heckler & Koch G36 C IDZ to replika znanego niemieckiego karabinka szturmowego, posiadająca dwa rodzaje napędu: elektryczny i sprężynowy. Pierwszy z nich współpracuje z systemem electric blow back, symulującym poruszanie się zamka podczas strzelania. Drugi rodzaj napędu okazuje się niezwykle przydatny, kiedy podczas rozgrywki gracz zużyje cały zapas energii z akumulatora, co zapewne wielokrotnie zdarzyło się każdemu airsoftowcowi.

W tym modelu HK zwiększono szybkostrzelność, wynosi ona aż do 1000 kulek na minutę, a w związku z większymi przeciążeniami wynikającymi z szybkiego strzelania, wzmocniono także konstrukcję gearboxa.

Ostrzał można prowadzić ogniem pojedynczym lub ciągłym, zależnie od ustawienia obustronnego selektora ognia. Jest to idealna replika ASG do prowadzenia działań typu CQB i na średnich dystansach, lekka konstrukcja i możliwość złożenia kolby ułatwiają posługiwanie się tym karabinem HK w ciasnych miejscach. Dodatkowo, kolbę można rozsunąć i odpowiednio ustawić bakę policzkową, by dostosować długość i kształt kolby do sylwetki i postawy strzeleckiej operatora. Cztery szyny RIS pozwalają zainstalować dodatkowe wyposażenie, takie jak latarka, kolimator, celownik laserowy, czy luneta, dające graczowi dodatkową przewagę podczas starć na różnych arenach ASG.

Karabin HK G36 C IDZ wyposażono w przeziernikowe przyrządy celownicze o dwóch nastawach, pierwszy służy do prowadzenia ognia precyzyjnego, drugi do szybkiego celowania na krótszych dystansach. Regulowany system hop-up nadaje kulce dodatkową rotację, co pozwala prowadzić celny ogień na większe odległości. Na korpusie karabinu ASG znalazły się licencjonowane oznaczenia producenta, dzięki czemu stanowi ona wspaniały eksponat do każdej kolekcji replik współczesnego uzbrojenia.

Karabin ASG Heckler & Koch G36 C IDZ to uniwersalność, precyzja wykonania i niezawodność, z których zadowolony będzie każdy miłośnik airsoftu poszukujący dobrego wyposażenia do dynamicznych rozgrywek toczonych w terenie zurbanizowanym i na średnich odległościach.

W zestawie: akumulator 7,2 V 700 mAh oraz ładowarka sieciowa.

Więcej informacji
Kod SKU2.6300
ProducentHECKLER&KOCH
Kod EAN5908262151513
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Karabin ASG AEG Heckler&Koch G36 C IDZ 6mm elektryk (2.6300)
Więcej z HECKLER&KOCH