GF.PRI-18-031863_0.jpg

Kamizelka taktyczna PRIMAL GEAR Heavy Plater Carrier Modon - Czarna (PRI-18-031863)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Kamizelka taktyczna PRIMAL GEAR Heavy Plater Carrier Modon - Czarna (PRI-18-031863)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: GF.PRI-18-031863
EAN: 5902543964526
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
579,99 zł

Kamizelka Taktyczna Heavy Plater Carrier Modon

Wykonana z lekkiego i wytrzymałego materiału Aspen 500D kamizelka modułowa typu plate carrier firmy Primal Gear. Dzięki zastosowaniu solidnych szwów oraz wysokiej jakości akcesoriów takich jak taśmy, rzepy czy klamry dodatkowo zwiększają jej odporność i trwałość.

Kamizelka Modon oferuje znakomity komfort przenoszonego oporządzenia dla niskoprofilowych kamizelek. W przedni i tylnym panelu znajdziemy miejsce dla atrap płyty typu SAPI w rozmiarze M. Są one w całości pokryte taśmami zgodnymi z systemem Molle/PALS. W klapie przedniego panelu znajdziemy miejsce na 3 magazynki AR/AK, zabezpieczone dodatkowo linka typu shockcord. Natomiast z tyłu znajdziemy suwaki dla paneli szturmowych czy plecaków. Również na obu panelach możemy znaleźć rzep do przymocowania naszywek czy innych akcesoriów.

Commerbund składa się z dwóch części. Zewnętrzna która zapinana jest pod klapa przednią, wyposażona została w taśmy systemu Molle/PALS, a w jej wnętrzu istnieje możliwość włożenia atrap bocznych płyt typu Side SAPI. Wewnętrzny pas jest natomiast rozciągnięty od łopatek na plecach do brzucha, i zapinany jest pod przednim panelem. Został on dodatkowo usztywniony i wyposażony w specjalne poduszki poprawiające komfort noszenia od wewnętrznej strony. Dzięki temu część ciężaru, nawet mocno obciążonej kamizelki, kierowana jest w okolice bioder użytkownika. Na jego zewnętrznej stronie (z prawej jak i lewej), pod pasem zewnętrznym, znajdziemy ładownicę na dodatkowy magazynek lub radio. Zabezpieczone są one linkami typu shockcord.

Na ramionach prócz regulacji znajdziemy również wygodne comfortpady, wyposażone regulowane rzepem pętle do organizacji okablowania lub węża systemu hydracyjnego. Na obu ramionach znajdziemy również dwa uchwyty dla systemu Quick Release, do awaryjnego wypięcia kamizelki. Lewe ramię wyposażone zostało klamrę dla poprawy wygody zdejmowania/zakładania kamizelki.

Dodatkowe akcesoria widoczne na zdjęciach nie wchodzą w skład zestawu.


Cechy kamizelki

-Ergonomiczny krój
-Wszechstronna regulacja
-Comfort Pady 
-3x Ładownicę na magazynki typu M4/AR/G36
-System Quick Release
-Miejsce dla płyt SAPI oraz Side SAPI
-Boczne klamry do poprawy zdejmowania kamizelki

Więcej informacji
Kod SKUGF.PRI-18-031863
ProducentPRIMAL GEAR
EAN5902543964526
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z PRIMAL GEAR
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com