Kamera sportowa Xblitz Action 4K

349,00 zł Darmowa dostawa

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Kamera sportowa Xblitz Action 4K umożliwia nagrywanie doskonałej jakości filmów w najwyższej rozdzielczości 4K, stanowiąc atrakcyjną alternatywę dla urządzeń renomowanych marek.


Xblitz Action 4K to budżetowa kamerka sportowa o doskonałych parametrach i ogromnej funkcjonalności, która pozwala utrwalić niezapomniane chwile i przygody nawet pod wodą. Nagrania rejestrowane są w wysokiej rozdzielczości 4K (30 klatek na sekundę), dzięki czemu obraz jest bardzo żywy, wyrazisty i szczegółowy. Pole widzenia obiektywu wynosi aż 170°, co pozwala na nagranie bardzo szerokiego planu akcji i naszej aktywności. To również przydatna cecha przy wykorzystywaniu kamery Xblitz Action 4K jako rejestratora jazdy.


Urządzenie posiada funkcję WDR (Wide Dynamic Range, czyli szeroki zakres dynamiki), która odpowiada za optymalny kontrast obrazu nawet przy dużym intensywnym naświetleniu.

Kamera została wyposażona w czytelny 2” wyświetlacz zajmujący prawie całą powierzchnię tylnej części urządzenia, który wraz z przyciskami funkcyjnymi oraz przyjaznym menu w języku polskim zapewniają wygodną i intuicyjną obsługę kamerki.

Dzięki modułowi WiFi kamera może bezprzewodowo komunikować się z telefonem za pośrednictwem aplikacji XDV. Program pozwala oglądać filmy podczas nagrywania, zarządzać ustawieniami kamery oraz udostępniać nagrywane filmy na portalach społecznościowych.


W zestawie wraz z kamerą otrzymujemy wodoszczelne etui, które umożliwia bezpieczne użytkowanie kamery również pod wodą, nawet do głębokości 30 m. Przezroczyste etui chroni również przed pyłem i uszkodzeniami mechanicznymi. Za wygodną obsługę kamery w wodoodpornym etui odpowiedzialne są powiększone przyciski funkcyjne. Ponadto w zestawie znajdują się także uchwyty do kasków i rowerów, kabel usb i ładowarka.


Tryby pracy:

nagrywanie cykliczne - tryb pracy wideorejestratora, w którym następuje ciągła rejestracja wideo, po zapełnieniu karty dane są nadpisywane

tryb timelapse - efekt filmu poklatowego, przydatny do rejestracji długotrwałych procesów, np. zachodu słońca.

tryb slow motion - efekt spowolnienia, uzyskany poprzez rejestrację video ze znacznie większą ilością klatek na sekundę, a następnie odtworzenie z prędkością 30 klatek na sekundę.

cyfrowy zoom - możliwość 4 krotnego przybliżenia fragmentu kadru


Xblitz Action 4K to doskonała kamera sportowa, która za przystępną cenę oferuje najwyższą jakość obrazu i rozwiązania wykorzystywane w urządzeniach klasy premium.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Producent: Xblitz
Sensor: Sony IMX179 8MPX
Soczewka: 6G, F=2.0, f=2.8mm
Kąt: 170 stopni
Rozdzielczość wideo: 4K 30 FPS / 1440 30 FPS / 1080 60 FPS / 720 120 FPS/60 FPS/ 30 FPS
Ilość klatek na sekundę: od 10 do 240
Kompresja danych: MOV H.264
Pamięć zewnętrzna: microSD do 128 GB klasa 10
Wyświetlacz: 2.0"
Tryb nagrywania w pętli: tak
Wbudowany mikrofon i głośnik: tak
Wyjście micro USB tak
Wyjście wideo microHDMI: tak
Zoom cyfrowy: 4x
Nagrywanie filmów poklatkowych, slow motion: tak
Wi-Fi: tak
Obsługa za pomocą aplikacji na smartfona: Android oraz iOS
Wymienna bateria: Tak
Wodoszczelna obudowa: do 30 metrów
Opinie
zamawiam Zamknij