Kamera sportowa Xblitz Action 4K

Kamera sportowa Xblitz Action 4K

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Kamera sportowa Xblitz Action 4K

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: KS.XA4K
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
349,00 zł
Biegasz, jeździsz na rowerze, a może wspinasz się po górach? Jeśli chcesz uwiecznić swoje dokonania, wybierz kamery sportowe. To niewielkie i lekkie urządzenia, które uwiecznią najbardziej spektakularne momenty. Postaw na rozwiązania od sprawdzonych marek. Kamery sportowe XBLITZ Kamera sportowa Xblitz Action 4K jest synonimem solidności i niezawodności. Zamów teraz z darmową dostawą.

Kamera sportowa Xblitz Action 4K umożliwia nagrywanie doskonałej jakości filmów w najwyższej rozdzielczości 4K, stanowiąc atrakcyjną alternatywę dla urządzeń renomowanych marek.


Xblitz Action 4K to budżetowa kamerka sportowa o doskonałych parametrach i ogromnej funkcjonalności, która pozwala utrwalić niezapomniane chwile i przygody nawet pod wodą. Nagrania rejestrowane są w wysokiej rozdzielczości 4K (30 klatek na sekundę), dzięki czemu obraz jest bardzo żywy, wyrazisty i szczegółowy. Pole widzenia obiektywu wynosi aż 170°, co pozwala na nagranie bardzo szerokiego planu akcji i naszej aktywności. To również przydatna cecha przy wykorzystywaniu kamery Xblitz Action 4K jako rejestratora jazdy.


Urządzenie posiada funkcję WDR (Wide Dynamic Range, czyli szeroki zakres dynamiki), która odpowiada za optymalny kontrast obrazu nawet przy dużym intensywnym naświetleniu.

Kamera została wyposażona w czytelny 2” wyświetlacz zajmujący prawie całą powierzchnię tylnej części urządzenia, który wraz z przyciskami funkcyjnymi oraz przyjaznym menu w języku polskim zapewniają wygodną i intuicyjną obsługę kamerki.

Dzięki modułowi WiFi kamera może bezprzewodowo komunikować się z telefonem za pośrednictwem aplikacji XDV. Program pozwala oglądać filmy podczas nagrywania, zarządzać ustawieniami kamery oraz udostępniać nagrywane filmy na portalach społecznościowych.


W zestawie wraz z kamerą otrzymujemy wodoszczelne etui, które umożliwia bezpieczne użytkowanie kamery również pod wodą, nawet do głębokości 30 m. Przezroczyste etui chroni również przed pyłem i uszkodzeniami mechanicznymi. Za wygodną obsługę kamery w wodoodpornym etui odpowiedzialne są powiększone przyciski funkcyjne. Ponadto w zestawie znajdują się także uchwyty do kasków i rowerów, kabel usb i ładowarka.


Tryby pracy:

nagrywanie cykliczne - tryb pracy wideorejestratora, w którym następuje ciągła rejestracja wideo, po zapełnieniu karty dane są nadpisywane

tryb timelapse - efekt filmu poklatowego, przydatny do rejestracji długotrwałych procesów, np. zachodu słońca.

tryb slow motion - efekt spowolnienia, uzyskany poprzez rejestrację video ze znacznie większą ilością klatek na sekundę, a następnie odtworzenie z prędkością 30 klatek na sekundę.

cyfrowy zoom - możliwość 4 krotnego przybliżenia fragmentu kadru


Xblitz Action 4K to doskonała kamera sportowa, która za przystępną cenę oferuje najwyższą jakość obrazu i rozwiązania wykorzystywane w urządzeniach klasy premium.

Więcej informacji
Kod SKUKS.XA4K
ProducentXBLITZ
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z XBLITZ
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com