Jedzenie liofilizowane MX3 Aventure - Risotto z kurczakiem i grzybami

19,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Jedzenie liofilizowane MX3 Aventure - Risotto z kurczakiem i grzybami to wysokiej jakości, ultralekka żywność tworzona z myślą o sportach ekstremalnych, turystyce i outdoorze. Dania liofilizowane są odpowiednio zbilansowane, tak by dostarczyć organizmowi niezbędnych składników i zapewnić jednocześnie należytą energię do aktywności fizycznej.

Posiłki MX3 Aventure posiadają niewielkie gabaryty i ciężar, co ułatwia ich transport i pozwala jednocześnie na zabranie większej ilości żywności. Przygotowanie posiłku jest niezwykle proste, wystarczy do saszetki nalać 250 ml wrzącej wody (co ułatwia wewnętrzna miarka) dokładnie wymieszać zawartość, za pomocą zapięcia strunowego zamknąć torebkę i odczekać około 15 minut.

Żywność liofilizowana, konserwowana jest metodą liofilizacji, czyli suszenia po zamrożeniu pod wpływem obniżonego ciśnienia. Liofilizaty są pozbawiane nawet do 98% wody, co znacznie zmniejsza ich ciężar i objętość, powstrzymuje również rozwój mikroorganizmów wydłużając termin przydatności do spożycia.

Cechy:

- naturalne składniki

- smaczne i aromatyczne dania według przepisów kuchni całego świata

- wysoka kaloryczność zapewnia energię na długotrwały wysiłek

- produkty zachowują swoje naturalne właściwości mineralne i witaminy

- liofilizaty pozbawione są do 98% wody, dzięki czemu dania są niezwykle lekkie i zajmują niewiele miejsca

- posiadają długi termin przydatności do spożycia

- proste i szybkie w przygotowaniu

Skład:

ryż, mleko w proszku (soja), olej roślinny (laktoza i białko mleczne), skrobia ziemniaczana, kurczak, aromaty (gluten, mleko), grzyby, cebula, sól, ekstrakt drożdżowy, biały pieprz

Informacja o głównych alergenach:

mleko, gluten, soja

Sposób przygotowania:

Do saszetki należy wlać 250 ml wrzącej wody, dokładnie wymieszać zawartość, zamknąć opakowanie (zapięcie strunowe) i odczekać około 15 minut.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

producent: MX3 Aventure
waga: 150 g
Wartość energetyczna: 401 Kcal / 1693 Kj (dla 100 g)
Tłuszcz: 9,1 g
Węglowodany: 64,9 g
Białko: 14 g
Opinie
zamawiam Zamknij