Gletcher

GLETCHER USA - amerykańska marka wiatrówek i ASG, replik broni historycznej i współczesnej

GLETCHER USA to amerykańska marka z wieloletnią tradycją pod którą produkowane są obecnie repliki broni palnej w wersji wiatrówkowej i ASG. Produkty sprzedawane pod marką Gletcher cechuje wyjątkowa jakość wykonania i dbałość o wszystkie szczegóły. Są one wiernymi replikami prawdziwej broni palnej. Większość mechanizmów jest ruchoma imitując działanie broni palnej.

Ta marka to coś dla miłośników dawnych militariów. Zebraliśmy tu najciekawsze, najbardziej kultowe i najdoskonalej odtworzone przez firmę Gletcher USA repliki broni z okresu I oraz II wojny światowej. W najlepszym wydaniu.

Firma z wieloletnim doświadczeniem – Gletcher USA

Za jakość i styl replik odpowiada firma Gletcher USA, która jest jedną z najbardziej renomowanych tego typu firm nie tylko w całych Stanach Zjednoczonych, ale także w świecie militariów. Przygotowała ona nie tylko repliki ASG Gletcher USA, ale także wiatrówki. Wszystko najwyższej klasy i z najlepszych materiałów.

Współpracujemy tylko z producentami, którzy oferują najwyższą jakość, ale sami także sprawdzamy zastosowanie oferowanego asortymentu i w tym przypadku jesteśmy pewni, że to najlepszy wybór.

Repliki ASG Gletcher USA i inne pistolety w naszej ofercie

Repliki to specyficzna kategoria, w której trzeba jak najlepiej odwzorować oryginał, co jest zadaniem trudnym i czasochłonnym. Specjaliści z Gletcher USA poradzili sobie z tym doskonale, o czym możesz się przekonać, sprawdzając całą gamę produktów poniżej. Są stworzone z doskonałych materiałów, wszystkie detale do siebie pasują i są dokładnie odwzorowane. Co więcej, mamy także wiatrówki Gletcher USA, które świetnie nadają się do normalnego strzelania sportowego lub rekreacyjnego. To kompleksowa oferta.

Wiatrówki Gletcher USA, repliki – pełen asortyment

Cały asortyment, który znajdziesz poniżej, można z łatwością podzielić na kilka podkategorii:

  • Pistolety ASG: pistolety przeznaczone do zabawy replikami z dwóch światowych wojen w trakcie ASG, np. Gletcher TT-A GBB kaliber 6 mm.
  • Pistolety typu wiatrówka: pneumatyczne karabiny i pistolety wykorzystywane w trakcie wojen, np. Gletcher M1944 Mosin Nagant.
  • Akcesoria dodatkowe: wszelkiego rodzaju dodatki do broni sprzed wieku, czyli choćby śrut BB’S Gletcher Stell.

Szukaj najwyższej jakości broni z I i II wojny światowej

Już teraz zerknij do całego asortymentu, który znajdziesz poniżej, by odkryć piękno świata replik broni z okresu pierwszej oraz drugiej wojny światowej. Zapraszamy!

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

28 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

28 produkt(ów)