Gaz pieprzowy TW 1000 PEPPER-JET strumień 40ml + LED (1410) L213

Gaz pieprzowy TW 1000 PEPPER-JET strumień 40ml + LED (1410) L213

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Gaz pieprzowy TW 1000 PEPPER-JET strumień 40ml + LED (1410) L213

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 1410
EAN: 4017599002137
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
69,00 zł

Dane techniczne:


Pojemność: 40 ml
Rodzaj rozpylenia: strumień
Skład: 10% OC
Moc: 2 000 000 SHU
Zasięg skuteczny: 4 m
Wysokość: 100 mm
Średnia: 34 mm
Waga: 93 g

Gaz pieprzowy TW 1000 PEPPER-JET strumień 40ml + LED (1410) L213


Kompaktowy gaz pieprzowy do samoobrony ze zintegrowanym oświetleniem LED
Poręczny gaz pieprzowy z balistycznym strumieniem cieczy mieści się w każdej dłoni lub kieszeni kurtki.
Jego kompaktowy kształt ułatwia trzymanie. Nie zajmuje dużo miejsca w schowku samochodowym lub na stoliku nocnym.


Zintegrowana lampa LED zapewnia światło i oślepia napastnika.

Wyposażony w głowicę z bezpiecznikiem.
Gaz pieprzowy jest wyposażony w wysokiej jakości głowicę typu flip-top, która zapobiega niezamierzonemu uruchomieniu rozpylacza:
inteligentny system ze sprężynującą pokrywą na zawiasach chroni przed przypadkowym użyciem.

W celu użycia osłonę - klapkę podnosimy kciukiem do góry kładąc kciuk na głowicy START. Jeśli cofniemy kciuk osłona automatycznie powraca w dół zabezpieczając głowicę.
Włączanie światła LED następuje przy podniesieniu osłony - klapki bezpieczeństwa.

Gaz pieprzowy TW1000 Pepper-Jet generuje balistyczny strumień cieczy o bardzo dużym zasięgu, który umożliwia precyzyjne rozpylenie.
W razie niebezpieczeństwa strumień cieczy należy skierować bezpośrednio w okolice oczu, aby odpowiednio odeprzeć atak.
Dzięki precyzyjnemu i wąskiemu strumieniowi gazu, bezpośrednie otoczenie atakującego nie jest narażone.
Ponieważ strumień cieczy nie rozpyla się, pozostaje stabilny kierunkowo nawet przy wietrze.

Ochrona zwierząt
Z pieprzem w sprayu TW1000 jesteś bezpieczny przed nagłymi atakami złośliwych psów i niebezpiecznie wytresowanych zwierząt.
Spraye pieprzowe TW1000 sprawdzają się również niezawodnie w obronie osobistej i od lat są z powodzeniem stosowane jako uniwersalny spray obronny
do samoobrony w wielu krajach na całym świecie, takich jak Francja, Austria czy Szwajcaria.

Jak działają obronne miotacze pieprzowe ?

Miotacze pieprzowe TW niemieckiej firmy HOERNECKE zawierają naturalny ekstrakt chili z oleożywicy pieprzowej (OC). Składnik ten jest pozyskiwany z najostrzejszych papryczek chili. Jego użycie powoduje natychmiastowe podrażnienie oczu i dróg oddechowych. Gazy oparte na ekstrakcie OC są skuteczne w konfrontacji z osobami pobudzonymi, pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Można na nich również polegać przy odpieraniu ataku agresywnych zwierząt. Przy całej swej skuteczności skutki ich działania są całkowicie odwracalne i ustępują z czasem. Ich użycie nie naraża nas na konsekwencje prawne w przypadku uzasadnionej obrony. Wszystkie produkty TW są dostępne dla osób pełnoletnich, bez pozwolenia policji.

Dlaczego TW ?

Nasze gazy są wygodne i proste w obsłudze. Najważniejsza jednak jest niezawodność i skuteczność. Poziom zawartości OC nie jest decydującym czynnikiem świadczącym o skuteczności miotacza pieprzowego. Istnieje duża różnorodność w jakości OC, a ich poziomy ostrości często znacznie się różnią. Na ostrość i skuteczność mieszanki wpływa poziom zawartych w OC ostrych substancji, takich jak kapsaicyna i jej pochodne ( kapsaicynoidy ). Ich poziom oznacza się jako MC (Major Capsaicinoids). W naszych gazach pieprzowych wynosi on od 10 do aż 15 % MC. Oprócz stężenia substancji czynnych decydujący wpływ na skuteczność ma także dalszy skład preparatu. Nasze formuły są stale rozwijane, a bazujące na nich produkty przez lata ugruntowały swoją pozycję na rynku cywilnym oraz profesjonalnym. Wybierając TW otrzymujemy środek obronny który jest nietoksyczny, przyjazny dla środowiska, spełniający najwyższe standardy jakości i niezawodności. TW po prostu działa !

RODZAJE GAZÓW PIEPRZOWYCH TW

JET - Miotacze gazu pieprzowego TW1000 oraz TW500 Pepper-Jet tworzą balistyczny strumień cieczy o bardzo dużym zasięgu. Dzięki precyzyjnie wykonanej dyszy strumień nie ma bezpośredniego wpływu na otoczenie atakującego. Strumień cieczy nie wytwarza mgły, a jego kierunek pozostaje stabilny nawet w wietrznych warunkach. W produktach serii TACTICAL mieszanka wzbogacona została w znacznik UV co umożliwa późniejszą identyfikację napastnika.

FOAM - Miotacze gazu pieprzowego TW1000 Pepper-Foam tworzą balistyczny strumień cieczy o dalekim zasięgu, który pieni się, gdy uderza w cel. Dzięki dodatkowi środka spieniającego pokrywana jest duża powierzchnia, a efekt pienienia skutecznie oznacza atakującego. Mieszanka w tej formie jest trudna do usunięcia z twarzy, co zapewnia jej dłuższe i skuteczne działanie. Pepper-Foam charakteryzuje się umiarkowaną podatnością na warunki atmosferyczne.

GEL - TW1000 Pepper-Gel wytwarzają zwarty strumień żelu o dużym zasięgu, który pozostaje stabilny nawet w wietrznych warunkach. Strumień pozwala na precyzyjne kierowanie w stronę zagrożenia, a jego doskonałe właściwości adhezyjne zapewniają długotrwały efekt. Dzięki zwartej mieszance, wpływ na otoczenie jest minimalny nawet w zamkniętych pomieszczeniach. W produktach serii TACTICAL mieszanka wzbogacona została w znacznik UV co umożliwa późniejszą identyfikację napastnika.

FOG - SPRAY - Miotacze gazu pieprzowego TW1000 oraz TW500 Pepper-Fog wytwarzają silny strumień rozpylający, który tworzy stożkowe ułożenie środka drażniącego (chmurę). Ułatwia to trafienie w poruszające się cele. Ryzyko chybienia atakującego z powodu niedokładnego celowania jest zminimalizowane. SPRAY jest podatny na warunki atmosferyczne, w szczególności na silny wiatr.

Dane techniczne:


Pojemność: 40 ml
Rodzaj rozpylenia: strumień
Skład: 10% OC
Moc: 2 000 000 SHU
Zasięg skuteczny: 4 m
Wysokość: 100 mm
Średnia: 34 mm
Waga: 93 g

Więcej informacji
Kod SKU1410
ProducentTW 1000
EAN4017599002137
Zaznacz lub odznacz pole ✓ przy wybranych produktach, stwórz własny zestaw i sprawdź ile oszczędzasz
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z TW 1000
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com