Gaz pieprzowy Plegium Smart Pink (SPS-P-S-POLP)

79,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Wielofunkcyjny, nowatorski gaz pieprzowy współpracujący z mobilną aplikacją, dzięki której w sytuacji niebezpieczeństwa przywołasz pomoc i podasz swoją pozycję. Pierwszy tego rodzaju gaz na rynku!

Gaz łączy się z telefonem za współpracą bezprzewodowej technologii Bluetooth. W chwili wciśnięcia przycisku rozpylania, gaz łączy się z aplikacją zainstalowaną na smartfonie, przesyłając pod wskazane wcześniej numery telefonu informację głosową i tekstową z własną pozycją.

Oprócz głównej funkcji, gaz pełni również rolę alertu osobistego z dźwiękiem o natężeniu 130 dB, oraz też latarki w trybie stroboskopowym, której częstotliwość świecenia (19 Hz) pozwala na dezorientację przeciwnika, oraz też zwrócenie większej koncentracji otoczenia.

Sam gaz ochronny o dużym stężeniu kapsaicyny alkalidowej, pozwoli sprawnie ustrzec się przed agresorem, także będącym pod wpływem alkoholu i preparatów psychoaktywnych.

Środek drażniący: 10% OC (Oleoresin Capsicum), w tym 1,33% MC (Major Capsaicinoids).
Ostrość: 2 miliony SHU (Scoville Heat Units - jednostki ostrości Scoville'a).

Działa silnie, z ogromną energią i długo.

Struga wychodzącego gazu jest niewiele podatna na czynniki powietrzne (wiatr, deszcz), co czyni z niego precyzyjne, wydajne i przede wszystkim bezpieczne dla konsumenta narzędzie do samoobrony. Blokada Flip-Top zabezpiecza przed nieoczekiwanym wykorzystaniem gazu.

Gazy produkowane są na bazie naturalnych składników: czerwonego pieprzu oraz papryki, które nie wywołują groźnych oraz trwałych okaleczeń u przeciwnika. To jeden z najpopularniejszych specyfików obrony swej, który nie potrzebuje pozwolenia.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie
zamawiam Zamknij