Gaz pieprzowy Plegium Smart Black (SPS-P-S-POLB)

79,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Wielofunkcyjny, nowoczesny gaz pieprzowy kooperujący z mobilną aplikacją, dzięki której w sytuacji ryzyka wezwiesz pomoc i podasz swoją pozycję. Pierwszy tegoż typu gaz na rynku!

Gaz łączy się z telefonem za pomocą bezprzewodowej technologii Bluetooth. W momencie wciśnięcia przycisku rozpylania, gaz łączy się z aplikacją zainstalowaną na smartfonie, przekazując pod wskazane wcześniej numery telefonu informację głosową i tekstową z naszą lokalizacją.

Oprócz standardowej funkcji, gaz pełni jednocześnie rolę sygnału osobistego z dźwiękiem o natężeniu 130 dB, a dodatkowo latarki w trybie stroboskopowym, której częstotliwość świecenia (19 Hz) pozwoli na dezorientację przeciwnika, oraz też zwrócenie większej koncentracji sąsiedztwa.

Sam gaz obronny o silnym stężeniu kapsaicyny alkalidowej, umożliwia sprawnie uchronić się przed agresorem, także będącym pod wpływem alkoholu oraz środków psychoaktywnych.

Środek drażniący: 10% OC (Oleoresin Capsicum), w tym 1,33% MC (Major Capsaicinoids).
Ostrość: 2 miliony SHU (Scoville Heat Units - jednostki ostrości Scoville'a).

Działa silnie, z wysoką siłą oraz długo.

Wiązka wylatującego gazu jest niewiele wrażliwa na czynniki atmosferyczne (wiatr, deszcz), co czyni z niego dokładne, efektywne i przede wszystkim bezpieczne dla posiadacza narzędzie do samoobrony. Blokada Flip-Top broni przed niespodziewanym wykorzystaniem gazu.

Gazy wytwarzane są na bazie naturalnych czynników: czerwonego pieprzu i papryki, które nie powodują poważnych oraz trwałych obrażeń u napastnika. To jeden z najciekawszych środków obrony własnej, który nie potrzebuje zezwolenia.

Pierwszy miesiąc używania z aplikacji to 0 zł!

Linki do aplikacji:
- App Store
- Google Play

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Pojemność: 13 ml
Kolor pojemnika: czarny
Skład: 10% OC, 1,33% Capsicinoids
Moc: 2 000 000 Scoville Heat Units
Rodzaj rozpylenia: strumień (stream)
Skuteczny zasięg: do 3 metrów
Zasilanie Bluetooth: 1x bateria CR2450 (wymienna, w zestawie)
Zasilanie alarmu oraz latarki: 4x bateria LR44 (wbudowane, zapewniają ok. 4 lat działania)
Wysokość pojemnika: 113 mm
Średnica pojemnika: 33 mm
Opinie
zamawiam Zamknij