Gaz pieprzowy Fox Labs Mean Green-strumień 45 ml.(156MGS)

Special Price 89,00 zł

Normalna cena: 99,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Najostrzejszy obecnie gaz pieprzowy na rynku, wykorzystujący jako środek drażniący wysokiej jakości kapsaicynę o ostrości aż 3 miliony SHU! Jeden z najszybciej oddziałujących gazów pieprzowych.

Gaz obronny FOX LABS umożliwia skuteczną obronę przed napastnikiem, w tym także będącym po alkoholu i środkach psychoaktywnych.. W składzie gazu znajduje się zielony barwnik, który w przypadku zbiegu napastnika pozwala na jego ewentualną późniejszą identyfikację.


Pojemnik FOX LABS Mean Green zawiera 6% wysokiej jakości środka drażniącego OC (Oleoresin Capsicum) w tym 20,4% MC (Major Capsaicinoids), co finalnie przekłada się na 1,22% MC w wyrzucanej mieszance. Nominalnie nie jest to więcej niż w przypadku gazów konkurencji, jednak dzięki temu, że baza OC zawiera aż 20,4% MC, pojedyncze cząstki OC są ostrzejsze (3 mln SHU!), przez co działają szybciej.
Gazy pieprzowe amerykańskiej firmy FOX LABS uznawane są za najskuteczniejsze gazy na świecie. Korzystają z nich często amerykańscy policjanci oraz inne amerykańskie służby mundurowe.

Pojemnik wyposażono w zabezpieczenie ograniczające możliwość niekontrolowanego użycia. Gazy pieprzowe są nietoksyczne i bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Substancja opuszcza zbiornik w formie wąskiego strumienia.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij