Gaz pieprzowy Fox Labs Mean Green-stożek 89 ml. (FL03)

Gaz pieprzowy Fox Labs Mean Green-stożek 89 ml. (FL03)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Gaz pieprzowy Fox Labs Mean Green-stożek 89 ml. (FL03)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 36MGC
EAN: 5902944117521
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
119,00 zł

Najostrzejszy obecnie gaz pieprzowy na rynku, wykorzystujący jako środek drażniący wysokiej jakości kapsaicynę o ostrości aż 3 miliony SHU! Jeden z najszybciej oddziałujących gazów. Wersja z dyszą wyrzucającą substancję drażniącą w formie stożka (chmury), co znacząco pomaga trafić poruszający się cel. Także zaletą tej formy wyrzutu jest wnikanie rozpylonej substancji do dróg oddechowych potencjalnego napastnika, co potęguje efekt obezwładniający.

Jeden gaz obronny FOX LABS Mean Green zawiera 6% wysokiej jakości środka drażniącego OC (Oleoresin Capsicum) w tym 20,4% MC (Major Capsaicinoids), co finalnie przekłada się na 1,22% MC w wyrzucanej mieszance. Nominalnie nie jest to więcej niż w przypadku innych gazów pieprzowych, ale dzięki temu, że baza OC zawiera aż 20,4% MC, pojedyncze cząstki OC są ostrzejsze (3 mln SHU!), przez co działają szybciej.

Gazy pieprzowe amerykańskiej firmy FOX LABS uznawane są za najskuteczniejsze gazy na świecie. Korzystają z nich często amerykańscy policjanci oraz inne amerykańskie służby mundurowe.

Gaz pieprzowy FOX LABS pozwala skutecznie obronić się przed napastnikiem, w tym także będącym pod wpływem alkoholu i środków psychoaktywnych. W składzie gazu znajduje się zielony barwnik, który w przypadku zbiegu napastnika pozwala na jego ewentualną późniejszą identyfikację.

Pojemnik wyposażony jest w zabezpieczenie ograniczające możliwość niekontrolowanego użycia. Gazy pieprzowe są nietoksyczne i bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Więcej informacji
Kod SKU36MGC
ProducentFOX LABS
EAN5902944117521
Zaznacz lub odznacz pole ✓ przy wybranych produktach, stwórz własny zestaw i sprawdź ile oszczędzasz
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z FOX LABS
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com