Gaz pieprzowy Fox Labs Mean Green-stożek 89 ml. (FL03)

Special Price 129,00 zł

Normalna cena: 139,00 zł

LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Najostrzejszy obecnie gaz pieprzowy na rynku, wykorzystujący jako środek drażniący wysokiej jakości kapsaicynę o ostrości aż 3 miliony SHU! Jeden z najszybciej oddziałujących gazów. Wersja z dyszą wyrzucającą substancję drażniącą w formie stożka (chmury), co znacząco pomaga trafić poruszający się cel. Także zaletą tej formy wyrzutu jest wnikanie rozpylonej substancji do dróg oddechowych potencjalnego napastnika, co potęguje efekt obezwładniający.

Jeden gaz obronny FOX LABS Mean Green zawiera 6% wysokiej jakości środka drażniącego OC (Oleoresin Capsicum) w tym 20,4% MC (Major Capsaicinoids), co finalnie przekłada się na 1,22% MC w wyrzucanej mieszance. Nominalnie nie jest to więcej niż w przypadku innych gazów pieprzowych, ale dzięki temu, że baza OC zawiera aż 20,4% MC, pojedyncze cząstki OC są ostrzejsze (3 mln SHU!), przez co działają szybciej.

Gazy pieprzowe amerykańskiej firmy FOX LABS uznawane są za najskuteczniejsze gazy na świecie. Korzystają z nich często amerykańscy policjanci oraz inne amerykańskie służby mundurowe.

Gaz pieprzowy FOX LABS pozwala skutecznie obronić się przed napastnikiem, w tym także będącym pod wpływem alkoholu i środków psychoaktywnych. W składzie gazu znajduje się zielony barwnik, który w przypadku zbiegu napastnika pozwala na jego ewentualną późniejszą identyfikację.

Pojemnik wyposażony jest w zabezpieczenie ograniczające możliwość niekontrolowanego użycia. Gazy pieprzowe są nietoksyczne i bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie
zamawiam Zamknij