Gaz pieprzowy Fox Labs 5.3 stożek mgły 43 ml (152FTMDB)

Gaz pieprzowy Fox Labs 5.3 stożek mgły 43 ml (152FTMDB)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Gaz pieprzowy Fox Labs 5.3 stożek mgły 43 ml (152FTMDB)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: FL09
EAN: 5902944117514
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
105,00 zł

 

Gaz obronny pieprzowy FOX LABS 5.3 rozpylany w formie stożka mgły , pojemność 43 ml

Gaz FOX LABS z formułą 5.3  to najskuteczniejszy na światowym rynku produkt do samoobrony, który jednocześnie nie wyrządza krzywdy.

Gazy amerykańskiej firmy FOX LABS Zawierają najwyższej jakości kapsaicynę o ostrości 5,3 miliona SHU 2% OC (Oleoresin Capsicum), co daje gwarancję absolutnie natychmiastowego działania.

Gaz pieprzowy rozpylany jest w formie stożka mgły, co daje:
- łatwość w celowaniu do napastnika
- jednoczesne obezwładnienie grupy napastników

Nosząc gaz obronny w torebce, plecaku czy kieszeni, masz pewność, że dozownik jest zabezpieczony przed przypadkowym użyciem gazu. Ochronę zapewnia blokada Flip-Top.

Gwarantuje niezawodny rezultat

Jeśli chcesz  zadbać o bezpieczeństwo swoje i najbliższych, wybierz gaz z najwyższej półki, który daje gwarancję, że będziesz miał przy sobie najskuteczniejszą, błyskawiczną ochronę.

Wyróżniony

Setki doświadczeń policji, straży miejskiej, domów poprawczych i więzień, jak również agencji policji kryminalnej i żandarmerii wojskowej potwierdzają, że gazy FOX LABS gwarantują niezawodny rezultat.

Środek jest w stanie obezwładnić każdego napastnika, nawet odurzonego narkotykami lub silnie pobudzonego, a także zadziała na bardzo agresywne zwierzęta.

Identyfikacja

W produkcie zawarty jest barwnik uv, co daje napastnikowi złudzenie "czystej twarzy" - ponieważ oprócz uczucia bólu, pieczenia, nie zobaczy on na swojej twarzy żadnego koloru substancji.

Jednak tylko pozornie, jego twarz pozostaje bez śladu substancji, bowiem pod lampą uv, ślady gazu na twarzy będą widoczne. Łatwo zidentyfikować więc przestępcę,w przypadku jego ucieczki.

Odpowiedzialna samoobrona

TO BEZPIECZEŃSTWO UŻYCIA: Najmocniejsza siła rażenia nie oznacza, że gaz jest niebezpieczny.

Niski procent OC zapewnia krótszy okres dekontaminacji (odkażania). Im krócej napastnik pozostaje pod wpływem działania gazu pieprzowego, tym szanse na pojawienie się problemów zdrowotnych, maleją.

Na samoobronę nie ma czasu

LICZY SIE SZYBKOŚĆ: liczne i dokładne testy w USA potwierdziły, że produkty FOX LABS błyskawicznie obezwładniają agresora/ów i wyołują niemożność dalszego ataku, nawet, gdy napastnicy działają w grupie.

Najważniejszy czynnik

MOC (największa ostrość 5,3 miliona SHU): Czysta postać OC, po zetknięciu ze skórą, natychiastowo zadaje silny ból i powoduje przejściowe zaślepienie oczu, w czasie którego ofiara napastnika ma czas, aby bezpiecznie uciec przed przestępcą.

Więcej informacji
Kod SKUFL09
ProducentFOX LABS
EAN5902944117514
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z FOX LABS
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com