PG12SDB_0.jpg

Gaz pieprzowy Fox Labs 5,3 OC strumień 355 ml. (PG12SDB)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Gaz pieprzowy Fox Labs 5,3 OC strumień 355 ml. (PG12SDB)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: PG12SDB
EAN: 5905220365159
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
339,00 zł

Gaz pieprzowy Fox Labs 5,3 OC strumień 355 ml. (PG12SDB)

Najsilniejszy gaz pieprzowy w Polsce!

To niezwykle mocny gaz pieprzowy o natychmiastowym działaniu. Gaz wykorzystuje jako środek drażniący kapsaicynę o stężeniu (2%) i ostrości 5300000 SHU. Gazy pieprzowe Fox Labs to w tej chwili najmocniejsze gazy pieprzowe w Polsce!

Gaz Pieprzowy Fox Labs Mean Green pozwala na skuteczną obronę przed agresorem. W składzie gazu fox znajduje się specjalny barwnik, który w sytuacji ucieczki napastnika pozwoli na jego identyfikację. Dysza gazu fox wyrzuca substancję drażniącą w postaci strumienia. Pojemnik gazu fox wyposażono w specjalną blokadę Flip-Top, która zabezpiecza przed niepożądanym rozpyleniem.

Aktywny składnik gazu pieprzowego Fox Labs składa się z bardzo drobno rafinowanego, czysto organicznego "Ghost Pepper", bardzo ostrej odmiany pieprzu. Niezwykle drobne cząsteczki w roztworze w połączeniu z wysoką liczbą SHU (Scoville Heat Units) działają niezwłocznie i napastnicy zostają natychmiast ubezwłasnowolnieni.

Gazy pieprzowe amerykańskiej firmy Fox Labs Inc. uchodzą za najskuteczniejsze gazy na świecie. Korzysta z nich często amerykańska policja i inne służby mundurowe i cieszą się tam doskonałą renomą. Atakujący ludzie i zwierzęta zostają natychmiast zatrzymani i stają się niezdolni do walki. Setki doświadczeń policji, straży miejskiej, domów poprawczych i więzień, jak również agencji policji kryminalnej i żandarmerii wojskowej potwierdzają, że gazy FOX LABS gwarantują niezawodny rezultat. Gaz Fox Labs jest w stanie obezwładnić każdego napastnika, nawet odurzonego narkotykami lub silnie pobudzonego, a także zadziała na bardzo agresywne zwierzęta. Testy przeprowadzone przez różne akademie policyjne w USA, porównujące wszystkie wiodące marki produkujące gazy obronne, dowiodły, że nic nie działało szybciej i mocniej na większą liczbę napastników niż gazy obronne FOX LABS.

Skomplikowany proces produkcji, oprócz importu z USA, jest powodem stosunkowo wysokiej ceny gazu pieprzowego firmy Fox Labs International.

Jednak za to otrzymują Państwo absolutny produkt typu premium na którym można w 100% polegać w sytuacji alarmowej. Jeśli chcesz  zadbać o bezpieczeństwo swoje i najbliższych, wybierz gaz z najwyższej półki, który daje gwarancję, że będziesz miał/a przy sobie najskuteczniejszą i błyskawiczną ochronę, a najdłużej trwający efekt pozwoli bez przeszkód oddalić się z miejsca zagrożenia. Gazy FOX LABS posiadają substancję o niesamowitej mocy, ale jednocześnie są bardzo bezpieczne.

Najważniejsze cechy:
- Gaz pieprzowy w postaci cieczy.
- Najsilniejszy gaz pieprzowy w Polsce!
- Używany przez policję, straż miejską, straż więzienną, agencje policji kryminalnej, żandarmerie wojskowe oraz inne służby mundurowe.
- Natychmiastowe obezwładnienie.
- Łatwa identyfikacja napastnika dzięki specjalnemu barwnikowi UV, który pozwala łatwiej zidentyfikować napastnika.
- Bardzo wysoka ostrość aż 5 300 000 SHU.
- Bardzo wysoka ilość najwyższej jakości kapsaicyny.
- Szybkie użycie miotacza.
- Ochrona przed przypadkowym użyciem dzięki specjalnej blokadzie Flip-Top.
- Głowica odporna na uszkodzenia mechaniczne.
- Zasięg max do 6 metrów (efektywny do 3 metrów).
- Powtarzalność strumienia gazu i jego zasięgu.
- Czas działania: 30-40 minut.
- Bardzo łatwa obsługa.

- Rodzaj gazu: Pieprzowy (nie palny)
- Rodzaj dyszy: Strumień
- Scoville Heat Units: 5 300 000 SHU
- Roztwór olejożywicy (Oleoresin Capsicum): 2% OC
- Pojemność: 355 ml
- Zasięg efektywny: 3 m
- Zasięg maksymalny: 5-6 metrów
- Kraj produkcji: USA

Więcej informacji
Kod SKUPG12SDB
ProducentFOX LABS
EAN5905220365159
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z FOX LABS
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com