Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Alarmy domowe

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Alarmy domowe

Zabezpieczenie domu i ogrodu nowoczesnymi sposobami zyskuje na popularności ze względu na swoją skuteczność i wygodę używania. Doskonałym pomysłem na ochronę posesji zarówno w czasie nieobecności, jak i gdy domownicy znajdują się w pomieszczeniu, są nowoczesne domowe systemy alarmowe.

Alarmy domowe – czym są?

Alarmy domowe to systemy elektroniczne, które działają na podstawie specjalistycznych czujników. Wykrywają one zagrożenia i informują o zlokalizowaniu niepożądanych obiektów. Ponadto umożliwiają nieustanny monitoring, również zdalnie, oraz pozwalają na jego zapis. Montaż takich urządzeń jest szybki i łatwy, nie zajmują dużo miejsca, a korzyści z ich używania są naprawdę duże.

Wśród dostępnych na rynku są alarmy domowe ze sygnalizacją świetlną i dźwiękową. Niektóre z egzemplarzy mają również opcję wysyłania powiadomień do ochrony lub właściciela obiektu w celu jak najszybszej reakcji. Trzeba wspomnieć, że poza funkcją ostrzegania, urządzenia tego typu działają również odstraszająco. Każdy złodziej z pewnością na swój cel szybciej obierze posesję bez alarmu, aniżeli z takim wyposażeniem.

W naszej ofercie znajduje się między innymi alarm domowy bezprzewodowy z pilotem ORNO OR-MA-711. Ten przenośny system nadaje się do montażu na ścianie albo w pozycji wolnostojącej. Wychwytuje ruch z odległości 6 m, wyposażony jest mechanizm automatycznego logowania, a kąt widzenia to aż 100 stopni. Po zlokalizowaniu zagrożenia włącza się głośna syrena o poziomie dźwięku około 100 decybeli, co daje pewność, że użytkownik, sąsiedzi lub postronne osoby w pobliżu wyraźne go usłyszą.

Najważniejsze zalety alarmów domowych

Wcześniejsze ostrzeganie to jeden z najważniejszych atutów domowych alarmów. Do prób włamań dochodzi również wtedy, gdy osoby są w wewnątrz, ale najczęściej w nocy, ponieważ brak światła dziennego zachęca złodziei. Wybudzenie się ze snu podczas rabowania dobytku to zdecydowanie za późno. W celu ochrony zdrowia i sprzętów najlepiej zaopatrzyć się w głośne alarmy. Dzięki nim można na czas zadzwonić na policję, ukryć się w bezpiecznym miejscu albo dobyć środek do obrony osobistej.

Inteligentne systemy alarmowe domowe mają możliwość zapisywania monitoringu. Ta innowacyjna opcja pozwala na zdalne oglądanie materiału z każdego miejsca na ziemi. Ponadto w razie włamania albo jego próby można z ustalić sprawców i zgłoszenie sprawy do odpowiednich służb bez wychodzenia z domu. Wariant ten najlepiej sprawdza się, gdy kamery wyposażone są w czujniku ruchu, ponieważ wtedy zapisują się wyłącznie momenty, w których zanotowano niepożądane zachowanie.

Alarmy domowe – rozwiązanie nie tylko dla domów

Mimo swojej nazwy systemy alarmowe świetnie nadają się też do zabezpieczenia miejsca pracy, garażu, sklepu, a nawet cennej przyczepy kempingowej. Każdy, kto chcę zadbać o rodzinę, swój dobytek lub po prostu czuć się bezpiecznie w swoim lokum powinien rozważyć wybór alarmu. Urządzenia do własnego użytku mają stosunkowo niską cenę, a gwarantują bardzo dużą funkcjonalność.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com