Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Fotopułapka Bushnell NatureView 14MP HD Live View Green (119740)

Kod SKU: TM.53419
Kod EAN: 5908262181046
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
1 499,00 zł Darmowa dostawa
Myślistwo to coś więcej niż zajęcie – to stan umysłu. Bez względu, czy jest to Twoja pasja, czy hobby kogoś bliskiego, akcesoria myśliwskie są tym, co podkreślają jego rangę. Spraw niesamowity prezent sobie lub komuś, na kim Ci zależy i wybierz Akcesoria myśliwskie – Akcesoria myśliwskie BUSHNELL Fotopułapka Bushnell NatureView 14MP HD Live View Green (119740). Zamów już teraz z darmową dostawą.

Sekretne kamery firmy Bushnell umożliwiają podglądanie natury bez ingerencji w nią. Równie dobrze sprawują się jako narzędzia dozoru określonego obszaru bez konieczności stałej obecności człowieka w danym miejscu.

Kamera Bushnell NatureView jest jednym z takich urządzeń. Producent wyposażył ją w cały szereg rozwiązań pozwalających na rejestrację wysokiej jakości materiału fotograficznego i video. Obraz nagrywany jest w technologii HD (High Definition) w rozdzielczości 1920x1080.

Najważniejsze cechy kamery Bushnell NatureView 14MP:
- sensor PIR - czujnik uruchamiający aparat lub kamerę, reagujący na ruch w zasięgu kamery (do 18 metrów),
- podświetlenie LED – system doświetlenie obrazu podczerwonym (właściwie niewidocznym dla zwierzyny) światłem pochodzącym z 32 diod LED,
- programowalna migawka – możliwość ustawienia częstotliwości wykonywania zdjęć od 1 sekundy do 60 minut,
- programowalna długość filmu video od 1 sekundy do 60 minut,
- system zdjęć seryjnych – pozwalający wykonać serię do 3 zdjęć obiektu,
- wysoka rozdzielczość - 14 Mb matryca,
- system oszczędności baterii - pozwalający działać urządzeniu nawet rok bez konieczności wymiany baterii (przy zastosowaniu odpowiednich akumulatorków),
- czujnik dzień/noc – wyłączający urządzenie w ustawionej przez użytkownika porze dnia,
- rejestracja dźwięku
,
- czarno-biały wyświetlacz LCD (menu).

Wszystkie elementy elektroniczne i optyczne kamery zostały umieszczone w specjalnej kapsule, po otwarciu której użytkownik ma dostęp do portu baterii oraz wyświetlacza. Kapsuła została zabezpieczona uszczelką przed zamoknięciem oraz gwarantuje działanie kamery w zakresie temperatur od -20 do 60 stopni Celsjusza.

Zapis obrazu video oraz zdjęć odbywa się na karcie SD (brak w komplecie), której slot znajduje się w kamerze i obsługuje karty o pojemności do 32 Gb.

W komplecie z kamerą znajduje się specjalny pasek z zatrzaskiem typu fastex, umożliwiający zawieszenie urządzenia na drzewie lub słupie, kabel USB 2.0 - USB 2.0 Mini Type B (5 position) oraz kabel AV 3.5mm Jack - 3 RCA (140 cm).

Więcej informacji
Kod SKUTM.53419
ProducentBUSHNELL
Kod EAN5908262181046
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Fotopułapka Bushnell NatureView 14MP HD Live View Green (119740)