Dalmierz Bushnell Pro X7 Jolt Slope (201401)

2 399,00 zł Darmowa dostawa

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Dalmierz Bushnell Pro X7 Jolt Slope umożliwiający szybki i precyzyjny pomiar. Wyposażony w tryb skanowania oraz wodoodporny. Dalmierz posiada możliwość pomiaru odległości zarówno w systemie metrycznym, jak i w jardach. Zmiana systemu pomiaru odbywa się jednym klawiszem ulokowanym na korpusie urządzenia.

Wersja z systemem Slope pozwala uzyskać skuteczny pomiar na podstawie stopnia nachylenia lub nierówności terenu. Dodatkowo posiada technologię JOLT, która w prosty sposób sprawia, że pomiary odległości do flagi mają 100% precyzyjności. W trakcie najechania na flagę podczas pomiaru, dalmierz wibruje dając golfiście pewność, że mierzy dystans do dołka a nie tła za nim.

Wersję Pro X7 Jolt Slope poza nowym bardziej ergonomicznym designem producent wyposażył w skuteczny system stabilizacji obrazu Stabi-Grip technology.

Użyte technologie:

-PinSeeker: technologia skonstruowana pod potrzeby golfistów. Pozwala ona dokładniej mierzyć odległości do flagi, która zwłaszcza z dużej odległości, nawet w powiększeniu jest jedynie małym punktem. Przez to często zamiast odległości do flagi, w standardowym trybie uzyskuje się odległość do tła - krzewów, drzew itp. Tryb PinSeeker niweluje te kwestie oraz sprawia, że dalmierz w pierwszej kolejności 'szuka' obiektów znajdujących sie bliżej mierzącego - a więc flagę wyłapuje spośród przedmiotów tła, nawet jeśli jest ona bardzo wąska.

- MC (Multi-Coated): wszystkie granice powietrze-szkło pozostały wielokrotnie pokryte warstwami antyrefleksyjnymi, dzięki czemu zminimalizowano niepożądane odbicia i straty światła przechodzącego przez układ optyczny.

 

Dane techniczne
Powiększenie: 7
Średnica obiektywu (mm): 20
Zakres pomiaru:
Maksymalny zasięg: 1600 m
Dokładność pomiaru (m): +/- 1
Drzewo (m): 900
Flaga (m): 500
Pole widzenia (m/1000m): 143
Źrenica wyjściowa (mm): 4
Odległość od oka (mm): 21
Waga (g): 190
Zasilanie: bateria 3 v
Producent: Bushnell, USA

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij