Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Dalmierz Bushnell Nitro 1 Mile 6x20 (LN624KGG)

Kod SKU: TM.107766
Kod EAN: 5902944119235
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
999,00 zł Darmowa dostawa
Dowiedz się, jak daleko od Ciebie znajduje się dany przedmiot, stosując dalmierze. To nowoczesna optyka używana nie tylko przez myśliwych. Postaw na rozwiązania od sprawdzonych marek. Dalmierze BUSHNELL Dalmierz Bushnell Nitro 1 Mile 6x20 (LN624KGG) zaskoczy Cię funkcjonalnością oraz dokładnością pomiaru. Zamów teraz z darmową dostawą.

Kompaktowy i niezwykle poręczny dalmierz Nitro 1 mile firmy Bushnell umożliwia szybki pomiar odległości z dokładnością do 1 metra na dystansie nawet 1609 m. Posiada możliwość pomiaru odległości również w trybie metrycznym, jak i w jardach. Zmiana systemu pomiaru dokonuje się jednym przyciskiem umieszczonym na korpusie urządzenia.


Dalmierz wyposażony został w funkcję Brush Mode, która ignoruje podczas sprawdzania odległości budynki tak jak drzewa i krzaki, zapewniając w ten sposób znacznie precyzyjniejsze wyniki pomiarów. Dodatkowo dzięki możliwości Scan istnieje możliwość ustalenia w pamięci urządzenia wskazanego przez nas celu i sprawdzanie dzielącej nas od tego punktu odległości na bieżąco przy wykorzystaniu ekranu LCD.

Wykorzystane technologie:

- ARC (Angle Range Compensation): umożliwia zmierzyć kąt nachylenia obserwowanego obiektu w zakresie od -90 do +90 stopni.

- MC (Multi-Coated): wszystkie granice powietrze-szkło zostały niejednokrotnie pokryte warstwami antyrefleksyjnymi, dzięki czemu zminimalizowano niechciane odbicia i straty światła przechodzącego przez układ optyczny.

- EXO Barrier Protection: warstwa na zewnętrznych soczewkach, która molekularnie wiąże się z soczewką oraz wypełnia mikroskopijne pory w szkle. Wynikiem tego zabiegu jest ultra-gładka warstwa, która odpycha wodę, olej, mgłę i kurz. Deszcz, śnieg, ślady palców i kurz również nie przylegają. Barierę EXO zaprojektowano tak, żeby była trwała, dlatego powleczona warstwa nie zniknie wraz z upływem okresu ani normalnym użytkowaniem.

- RainGuard® HD: hydrofobowa powłoka na zewnętrznych soczewkach uniemożliwiająca zatrzymywanie się kropel wody, co umożliwia prowadzenie obserwacji nawet podczas deszczu. Technologia ta pomaga też zapobiegać skraplaniu się pary pochodzącej z naszego oddechu.

Dane techniczne
Powiększenie: 6x
Obiektyw: 20 mm
Zasilanie: Bateria CR2 3V (w zestawie)
Pomiar odległości: 6,4 do 1609 m
Pole widzenia /1000 m: 119 m
Dokładność pomiaru: +/- 1 m
Wymiary: 97 x 74 x 38 mm
Waga: 156 g
Producent: Bushnell, USA

Więcej informacji
Kod SKUTM.107766
ProducentBUSHNELL
Kod EAN5902944119235
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Dalmierz Bushnell Nitro 1 Mile 6x20 (LN624KGG)