Dalmierz Bushnell Nitro 1 Mile 6x20 (LN624KGG)

999,00 zł Darmowa dostawa

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Kompaktowy i niezwykle poręczny dalmierz Nitro 1 mile firmy Bushnell umożliwia szybki pomiar odległości z dokładnością do 1 metra na dystansie nawet 1609 m. Posiada możliwość pomiaru odległości również w trybie metrycznym, jak i w jardach. Zmiana systemu pomiaru dokonuje się jednym przyciskiem umieszczonym na korpusie urządzenia.


Dalmierz wyposażony został w funkcję Brush Mode, która ignoruje podczas sprawdzania odległości budynki tak jak drzewa i krzaki, zapewniając w ten sposób znacznie precyzyjniejsze wyniki pomiarów. Dodatkowo dzięki możliwości Scan istnieje możliwość ustalenia w pamięci urządzenia wskazanego przez nas celu i sprawdzanie dzielącej nas od tego punktu odległości na bieżąco przy wykorzystaniu ekranu LCD.

Wykorzystane technologie:

- ARC (Angle Range Compensation): umożliwia zmierzyć kąt nachylenia obserwowanego obiektu w zakresie od -90 do +90 stopni.

- MC (Multi-Coated): wszystkie granice powietrze-szkło zostały niejednokrotnie pokryte warstwami antyrefleksyjnymi, dzięki czemu zminimalizowano niechciane odbicia i straty światła przechodzącego przez układ optyczny.

- EXO Barrier Protection: warstwa na zewnętrznych soczewkach, która molekularnie wiąże się z soczewką oraz wypełnia mikroskopijne pory w szkle. Wynikiem tego zabiegu jest ultra-gładka warstwa, która odpycha wodę, olej, mgłę i kurz. Deszcz, śnieg, ślady palców i kurz również nie przylegają. Barierę EXO zaprojektowano tak, żeby była trwała, dlatego powleczona warstwa nie zniknie wraz z upływem okresu ani normalnym użytkowaniem.

- RainGuard® HD: hydrofobowa powłoka na zewnętrznych soczewkach uniemożliwiająca zatrzymywanie się kropel wody, co umożliwia prowadzenie obserwacji nawet podczas deszczu. Technologia ta pomaga też zapobiegać skraplaniu się pary pochodzącej z naszego oddechu.

Dane techniczne
Powiększenie: 6x
Obiektyw: 20 mm
Zasilanie: Bateria CR2 3V (w zestawie)
Pomiar odległości: 6,4 do 1609 m
Pole widzenia /1000 m: 119 m
Dokładność pomiaru: +/- 1 m
Wymiary: 97 x 74 x 38 mm
Waga: 156 g
Producent: Bushnell, USA

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij