Dalmierz Bushnell Elite 1 Mile Conx Brown Bluetooth 7x26 (202540)

2 499,00 zł Darmowa dostawa

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Dalmierz Bushnell Elite 1 Mile Conx Brown Bluetooth 7x26 umożliwia precyzyjny pomiar kąta odchylenia użytkownika względem obiektu. Ukazuje dokładny pomiar w zakresie od 5 do 1600 metrów! Egzemplarz o powiększeniu 7x i obiektywie 26 mm, zasilany jedną baterią CR123 3V (w zestawie).

Przeznaczony dla myśliwych i użytkowników mundurowych, posiada trwałą, wodoodporną obudowę oraz powłoki hydrofobowe zapobiegające osadzaniu się kropel wody na zewnętrznych soczewkach, sprawdzi się więc też w najtrudniejszych warunkach terenowych.

Dalmierz dzięki systemowi Bluetooth daje możliwość połączenia się ze smartfonem w aplikacji Conx. Kompatybilny z systemem Android 4.3 oraz iOS 8.1.

Tryby pracy:
- tryb karabinu: kalkulator balistyczny dla karabinu,
- Brush™ Mode: ignorouje trawy, liście i inne drobne obiekty,
- BullsEye™ Mode: precyzyjny, bliski pomiar odległości dla drobnych przedmiotów,
- Scan Mode VDT: ciągłe wyświetlanie odległości podczas przeglądania terenu.

Pozostałe zastosowane technologie:
- ARC (Angle Range Compensation): umożliwia zmierzenie kątu nachylenia obserwowanego obiektu w zakresie od -90 do +90 stopni.

- FMC (Fully MultiCoated): wszystkie granice powietrze-szkło zostały wielokrotnie pokryte warstwami antyrefleksyjnymi, dzięki czemu zminimalizowano niepożądane odbicia oraz straty światła przechodzącego przez układ optyczny.

- BaK-4: najwyższej jakości szkło optyczne, z którego zostały wykonane użyte w lornetce pryzmaty. Pryzmaty ze szkła BaK-4 dają jasność i czystość obrazu na poziomie nieosiągalnym dla lornetek, w których użyto tańsze szkło optyczne Bk-7.

- RainGuard® HD: hydrofobowa warstwa na zewnętrznych soczewkach uniemożliwiająca osadzanie się kropel wody, co umozliwia przeprowadzenie obserwacji nawet w trakcie deszczu. Technologia ta pomaga też zapobiegać skraplaniu się pary pochodzącej z naszego oddechu.

- Water Proof: tubusy zostały zapełnione suchym azotem oraz uszczelnione za pomocą o-ringów, co zapobiega wewnętrznemu zaparowaniu soczewek, a także czyni dalmierz odporny na deszcz, pył i chwilowe zanurzenie. Zabezpieczenie przed uderzeniami i pewny chwyt gwarantuje gumowy pancerz o ergonomicznym profilu.

- E.S.P. 2
Szybki i precyzyjny pomiar odległości na krótkich dystansach (co 5 cm na dystansie od 4,5 do 180 metrów).

- Vivid Display Technology
Technologia wydatnie poprawiająca kontrast, jasność i przepuszczalność światła. Pozwala to na szybką identyfikację obiektu w każdych warunkach oświetleniowych.

- VSI (Variable Sight-in)
Funkcja umożliwiająca obliczenie opadu wystrzelonego pocisku na dystansach: 0-100 m, 0-150 m, 0-200 m oraz 0-300 m.

 

Dane techniczne
Zasilanie: Bateria CR123 3V (w zestawie)
Tryby: Scan, BullsEye oraz Brush
Funkcje ARC (Angle Range Compensation): karabinowa (RIFLE)
Pomiar odległości: 5-1760 jardów (5 m do 1609 m)
Pole widzenia /1000 m: 104 m
Źrenica wyjściowa: 3,7 mm
Dokładność pomiaru: +/- 45 cm
Możliwość montażu na statyw: tak
Waga: 340 g
Producent: Bushnell, USA

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij