Czujnik tlenku węgla i gazu DG3-1

Czujnik tlenku węgla i gazu DG3-1

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Czujnik tlenku węgla i gazu DG3-1

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: XBL.DG3
EAN: 5902479670836
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
99,00 zł
- Zasilanie sieciowe: AC 90V-240V 50-60Hz
- Zasilanie dodatkowe: akumulatorek 9V (6F22) (opcjonalnie)
- Zakres temperatury: 0 – 50˚C
- Wilgotność: 10% – 95%
- Zakres poziomów alarmowych:tlenek węgla: 50–999 PPM
- gaz łatwopalny: 6-20% LEL (3000–10000 PPM; ±500PPM)
- Alarm: komunikat głosowy i alarm dźwiękowy
- Wymiary: 112*73*42mm

CZUJNIK GAZU I CZADU XBLITZ DG3-1

Xblitz DG3-1 to czujnik który wykrywa czad oraz łatwopalne gazy w powietrzu. Niezbędny element wyposażenia w pobliżu każdej kuchenki gazowej, piecyka gazowego, piecyka węglowego lub elektronicznego grzejnika - czujnik tlenku węgla oraz gazu chroni twoich domowników oraz gości przed zatruciem tymi substancjami. Do gazów łatwopalnych zaliczają się takie substancje jak: skroplony gaz ropopochodny, gaz ziemny, metan, itp.

W przypadku wykrycia większego stężenia gazu lub czadu w powietrzu, czujnik Xblitz DG3-1 automatycznie uruchomi alarm. Urządzenie jest wyposażone w dwa niezawodne czujniki: elektrochemiczny czujnik do wykrywania tlenku węgla (czadu) oraz katalityczny sensor do wykrywania gazów łatwopalnych. Detektor Xblitz DG3-1 posiada funkcję komunikatów głosowych oraz wbudowaną kontrolę stanu czujnika. W dowolnym momencie możemy wywołać testowy alarm by sprawdzić, czy urządzenie funkcjonuje poprawnie.

Czujnik czadu i gazów łatwopalnych Xblitz DG3-1 jest zasilany bezpośrednio z sieci z opcjonalnym portem na akumulator 9V (6F22). Urządzenie wyposażone jest w duży, czytelny wyświetlacz LCD na którym możemy zobaczyć obecne stężenie niebezpiecznych gazów w powietrzu.

Czad po dziś dzień stanowi poważne zagrożenie dla wielu Polaków. W sezonie grzewczym 2015/2016 w całej Polsce doszło do ponad 3800 wypadków związanych z tą substancją, z czego 50 z nich miało ofiary śmiertelne. Tlenek węgla jest cichym zabójcą – jest niewidoczny dla gołego oka i nie posiada żadnej barwy, a mimo to może śmiertelnie udusić zatrutą nim osobę. Dlatego nie zwlekaj i wyposaż się w czujnik czadu taki jak Xblitz DG3-1, by móc spać spokojnie.

Czujnik czadu i gazu DG3-1 – Jest to detektor tlenku węgla oraz gazów łatwopalnych, obsługujący funkcję komunikatów głosowych, sterowany przez nowoczesny mikroprocesor, z wyświetlaczem informującym o stopniu stężenia gazu. Oprócz tlenku węgla, urządzenie jest w stanie wykryć obecność gazów łatwopalnych, takich jak: skroplony gaz ropopochodny, gaz ziemny, metan, itp.


DESIGN
Xblitz DG3-1 to niewielkie urządzenie wykrywające stężenie tlenku węgla oraz łatwopalnych gazów w powietrzu. Dzięki jego niewielkim rozmiarom, czujnik możesz umieścić wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko zagrożenie zatrucia tymi substancjami.

PEŁNA OCHRONA
Detektor tlenku węgla i gazu Xblitz DG3-1 jest wyposażony w nowoczesny mikroprocesor, dzięki któremu urządzenie może wykryć czad w powietrzy nawet o bardzo niskim stężeniu (30PPM). Urządzenie te obsługuje komunikaty głosowe w języku angielskim oraz posiada jasny, czytelny wyświetlacz, dzięki czemu zawsze będziesz wiedzieć, czy grozi ci niebezpieczeństwo.

PEWNA OCHRONA
W każdej chwili możesz upewnić się, czy detektor tlenku węgla i gazu Xblitz DG3-1 działa poprawnie. Wystaczy jedno naciśnięcie przycisku, by sprawdzić funkcjonowanie alarmu. Urządzenie zasilane jest z sieci elektroenergetycznej w twoim domu i posiada port na opcjonalny, dodatkowy 9V akumulator 6F22. Jeśli go zainstalujesz, detektor będzie mógł funkcjonować nawet, gdy w twoim mieszkaniu zabraknie prądu.

BEZPIECZEŃSTWO
Xblitz DG3-1 poza tlenkiem węgla wyczuwa również gazy łatwopalne, takie jak: skroplony gaz ropopochodny, gaz ziemny, metan i tym podobne substancje. Uchroni twoich domowników nie tylko przed ryzykiem zatrucia, ale również przed potencjalnym pożarem wywołanym wyciekiem tych substancji.

CERTYFIKAT
Detektor tlenku węgla i gazów Xblitz DG3-1 posiada pozytywną opinię Centrum Badań i Certyfikacji Laboratorium Badań Urządzeń Geometrycznych.


- Zasilanie sieciowe: AC 90V-240V 50-60Hz
- Zasilanie dodatkowe: akumulatorek 9V (6F22) (opcjonalnie)
- Zakres temperatury: 0 – 50˚C
- Wilgotność: 10% – 95%
- Zakres poziomów alarmowych:tlenek węgla: 50–999 PPM
- gaz łatwopalny: 6-20% LEL (3000–10000 PPM; ±500PPM)
- Alarm: komunikat głosowy i alarm dźwiękowy
- Wymiary: 112*73*42mm

Więcej informacji
Kod SKUXBL.DG3
ProducentXBLITZ
EAN5902479670836
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z XBLITZ
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com