Czujnik gazów wybuchowych MTG 3000H Propan Butan Metan

Czujnik gazów wybuchowych MTG 3000H Propan Butan Metan

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Czujnik gazów wybuchowych MTG 3000H Propan Butan Metan

Kod SKU: MTG-3000H
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
139,00 zł
Zabezpiecz swój dom przed pożarem albo wybuchem gazu. Chroń siebie i bliskich przed czadem będącym najcichszym z zabójców. Teraz to proste! Wystarczy wybrać czujniki dymu, gazu i czadu. Te niewielkie rozwiązania mogą uratować Ci życie. Czujniki dymu, gazu i czadu AISCO Czujnik gazów wybuchowych - Propan Butan Metan to niezawodny produkt, który powinien znaleźć się w Twoim domu. Zamów teraz.

Czujnik gazów wybuchowych takich, jak propan, butan i metan jest przeznaczony do instalacji przede wszystkim w mieszkaniach.


Detektor posiada katalityczny sensor gazów o wysokiej czułości
, dzięki czemu czujnik zaalarmuje nas, gdy stężenie niebezpiecznych gazów przekroczy 6%. Urządzenie sygnalizuje zagrożenie poprzez alarm optyczny (dioda LED) oraz 85 decybelowym sygnałem dźwiękowym. Czujnik posiada system autokontroli, informujący natychmiast użytkownika o problemach z urządzeniem. Warto zaznaczyć, że detektor stale dokonuje pomiarów stężenia gazów, więc zostaniemy zaalarmowani od razu gdy pojawi się zagrożenie.


Czujnik sprawdza się również przy wykrywaniu niebezpiecznego stężenia mieszanin gazów. Detektor znajdzie również zastosowanie w przyczepach kempingowych i na jachtach.


W zestawie: zasilacz sieciowy 230V/50Hz

Więcej informacji
Kod SKUMTG-3000H
ProducentAISKO
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Czujnik gazów wybuchowych MTG 3000H Propan Butan Metan