Czołówka Nitecore EH1S 260 Lumenów (LAT/NITECORE EH1S)

Special Price 299,00 zł Darmowa dostawa

Normalna cena: 399,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Czołówka Nitecore EH1S 260 Lumenów

Nowa latarka czołowa z rodziny Explosion-proof, czyli latarek przeznaczonych do użytku w obszarach wysokiego ryzyka przez służby ratownicze, straż pożarną, organy ścigania czy przez wojsko. Czołówka świetnie sprawdzi się podczas pracy w kopalni czy eksploracji jaskiń.

Czołówka Nitecore EH1S posiada wbudowany akumulator w postaci ogniwa 18650. Akumulator gwarantuje bardzo długi czas pracy aż do 60 godzin przy najniższym trybie. Dla porównania najmocniejszy tryb może pracować do 5 godzin przy maksymalnym naładowaniu.

Tryby działania

Latarka oferuje swoijemu użytkownikowi trzy poziomy oświetlenia:

  • Najsłabszy - 22 lumeny
  • Średni - 65 lumenów
  • Mocny - 260 lumenów

Poza standardowymi poziomami jasności latarka oferuje dwa tryby specjalne: S.O.S oraz lokalizator Beacon. Dodatkiem jest stałe i migające czerwone światło. Czerwone światło ma za zadanie powiadamiać o poziomach mocy w czasie rzeczywistym.

Odprowadzanie wysokiej temperatury

Latarka czołowa EH1S doskonale radzi sobie w każdych warunkach m.in. dzięki technologii odprowadzania temperatury (Advanced Temperature Technology).

Ekstremalna wytrzymałość

Czołówka wykonana została z bardzo wytrzymałego poliwęglanu wytrzymałego na upadek z wysokości 1,8 metra, a także na płomienie. Jest także wodoodporna zgodnie ze standardem IP68 do 3 metrów zanurzenia.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Producent: Nitecore
Opinie
zamawiam Zamknij