Czółenko VOA do strzelby Mossberg 500 / 590 - Strike Industries

STRIKE INDUSTRIES
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Strike Industries wprowadza kolejny wymiar innowacji do najbardziej popularnych platform strzelb. Seria VOA, łącząc konstrukcję z najwyższej jakości materiałów z naszą wyróżniającą się stylistyką, jest pierwszą linią w pełni aluminiowych czółenek wykonanych dla Mossberga. Stworzone w procesie intensywnego wytłaczania i precyzyjnego frezowania CNC, czółenka z serii VOA do Mossberga 500 są niezbędnym uzupełnieniem konstrukcji twojej strzelby. Zaawansowana ergonomiczna konstrukcja jest podkreślona przez szczegółowe wykończenie twardego anodowanego aluminium 6061. Półmatowe wykończenie i wyprofilowane nacięcia pozwalają na lepszy chwyt. Wyposażony w przednie i tylne ograniczniki, które maksymalizują przyczepność dłoni i zapewniają najlepsze wrażenia przy przeładowaniu. Dzięki taktycznemu rozmieszczeniu otworów MLOK istnieje nieograniczona ilość konfiguracji dodatkowych akcesoriów. Cechy produktu: - Kompatybilny z Mossbergiem 590/590A1* - Wytrzymała konstrukcja z aluminium 6061 - Zwiększona długość dla łatwiejszego przeładowania - Nie nasuwa się na komorę zamkową, umożliwia zastosowanie bocznych ładownic - 10 slotów M-LOK do maksymalizacji personalizacji *Instalacja i wykorzystanie czółenka może wymagać zdemontowania osłony termicznej. Niekompatybilne ze strzelbami o lufie długości 14" w modelu 590 Shockwave, 500, 535, Maverick 88 i modelami AOW. Pakiet zawiera - Klucz imbusowy - Aluminiowe czółenko VOA

W magazynie

  679,00 zł
Wysyłka w ciągu 3 dni
Darmowa dostawa od 300 zł
Odroczone płatności
Raty PayU

Opis

Strike Industries wprowadza kolejny wymiar innowacji do najbardziej popularnych platform strzelb. Seria VOA, łącząc konstrukcję z najwyższej jakości materiałów z naszą wyróżniającą się stylistyką, jest pierwszą linią w pełni aluminiowych czółenek wykonanych dla Mossberga.

Stworzone w procesie intensywnego wytłaczania i precyzyjnego frezowania CNC, czółenka z serii VOA do Mossberga 500 są niezbędnym uzupełnieniem konstrukcji twojej strzelby. Zaawansowana ergonomiczna konstrukcja jest podkreślona przez szczegółowe wykończenie twardego anodowanego aluminium 6061. Półmatowe wykończenie i wyprofilowane nacięcia pozwalają na lepszy chwyt.

Wyposażony w przednie i tylne ograniczniki, które maksymalizują przyczepność dłoni i zapewniają najlepsze wrażenia przy przeładowaniu. Dzięki taktycznemu rozmieszczeniu otworów MLOK istnieje nieograniczona ilość konfiguracji dodatkowych akcesoriów.

Cechy produktu:
- Kompatybilny z Mossbergiem 590/590A1*
- Wytrzymała konstrukcja z aluminium 6061
- Zwiększona długość dla łatwiejszego przeładowania
- Nie nasuwa się na komorę zamkową, umożliwia zastosowanie bocznych ładownic
- 10 slotów M-LOK do maksymalizacji personalizacji

*Instalacja i wykorzystanie czółenka może wymagać zdemontowania osłony termicznej. Niekompatybilne ze strzelbami o lufie długości 14" w modelu 590 Shockwave, 500, 535, Maverick 88 i modelami AOW.

Pakiet zawiera
- Klucz imbusowy
- Aluminiowe czółenko VOA

Dane techniczne

Kod SKU SP.19485
Producent STRIKE INDUSTRIES

Producent

Nazwa ke Industries LLC
Kraj USA
Adres Topaz St 5987
Kod pocztowy 89120
Miasto Las Vegas
E-mail [email protected]

Importer

Nazwa Kolba sp. z o.o.
Kraj Polska
Adres Wiejska 46
Kod pocztowy 41-253
Miasto Czeladź
E-mail [email protected]
Telefon 32 265 22 00
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Polecamy również:
Piła ręczna składana Silky Pocketboy Curve 170-8 (KSI572617)
179,00 zł
Gwizdek survivalowy Mil-Tec 6w1 - Zielony - 16328401
19,00 zł Cena promocyjna 16,53 zł
Nóż survivalowy Benchmade 165BK Mini Bushcrafter (165BK)
1 919,00 zł
Filtr Safemask Prevent Kids
5,00 zł Cena promocyjna 3,00 zł
Długopis tytanowy Nitecore NTP20 (LAT/NITECORE NTP20)
539,99 zł
Mikroskop Delta Optical BioLight 100 biały
289,00 zł
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com