Butelka na wodę z filtrem BCB Adventure Water Filtration Bottle - biała

79,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Butelka na wodę z filtrem BCB Adventure Water Filtration Bottle - biała, to produkt dla ceniących zdrowy tryb życia. Osoby zwracające uwagę na to, jakiej jakości pożywienie jedzą, jakie napoje spożywają - powinny zainteresować się tą nowoczesną i trwałą butelką.

Zalet tego nowoczesnego produktu jest wiele:

- Jest lekka - nie obciąża bagażu jaki zabiera się w plener
- Filtruje wodę z zanieczyszczeń, dzięki czemu zawsze wypijasz pozbawioną metali ciężkich wodę
- Wykonana jest z materiałów z atestem do stosowania z żywnością. Nie zawiera BPA i posiada pozytywną opinię amerykańskiego Federalnego Urzędu Żywności i Leków
-·Filtr wystarcza na przefiltrowanie 200 litrów wody(około 3 miesiące użytkowania przez 1 osobę)
- Butelka łatwa w utrzymaniu czystości, można ją myć w zmywarce.
- Produkt szczelnie zapakowany

Butelka na wodę z filtrem BCB Adventure Water Filtration Bottle jest idealna zarówno dla dorosłych, jak i młodzieży. Używając taki produkt w każdej chwili w plenerze ma się dostęp do czystej wody, a to bardzo ważne. Pijąc filtrowaną wodę odciążasz organizm, oszczędzasz go przed szkodliwymi składnikami wody niefiltrowanej.

Picie wody filtrowanej ma duże znaczenie w każdej wyprawie, od wycieczki w góry po extremalny survival. Pamiętaj! Picie czystej wody to podstawa, dlatego kupno takiej butelki szybko zwróci się w postaci zdrowia, witalności i niezapomnianych wspomnień z wypraw. Butelka jest bardzo trwała, filtry można nabyć oddzielnie. Kupując tak nowoczesny produkt, ma się gwarancję użytkowania przez długie lata. Butelka nie wymaga specjalnego mycia i dbania o nią.

Lubisz przygody i zawsze przygotowujesz się na nie profesjonalnie? Butelka na wodę z filtrem BCB Adventure Water Filtration Bottle to produkt, który koniecznie musisz mieć w swoim plecaku. Zdrowie przede wszystkim, a jak zdrowie to czysta, filtrowana woda!

Wraz z butelką jeden filtr do wody w komplecie.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

pojemność: 750ml
waga pustej butelki z filtrem: 138g
kolor: biały

Opinie
zamawiam Zamknij