Butelka na wodę Contigo Swish 0,5 l sky blue (2095120)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Butelka na wodę Contigo Swish 0,5 l
  89,90 zł
Chwilowo niedostępne
Darmowa dostawa od 300 zł
Odroczone płatności
Raty PayU

Opis

Butelka na wodę Contigo Swish 0,5 l

Contigo Swish 500 ml to sportowa butelka na wodę wykonana w technologii AutoSeal z tworzywa Tritan, nie przenoszącego zapachów, odpornego na uszkodzenia mechaniczne, działanie UV oraz pozbawionego szkodliwego bisfenolu.

Wytrzymała butelka turystyczna, odporna na upadek, pęknięcie i działania promieni UV
technologia AutoSeal zapewnia 100% ochronę przed przeciekaniem i rozlaniem zawartości
tworzywo Tritan nie przenosi smaków i zapachów
produkt wolny od bisfenolu
wygodne mycie pod bieżąca wodą lub w zmywarce

AutoSeal to bardzo trwały i niezawodny system, który odpowiada za zachowanie 100% szczelności oraz wyjątkowo wygodne użytkowanie. Obsługa jest niezwykle prosta i ogranicza się do operowania jednym dużym przyciskiem. Wciskasz - pijesz, puszczasz - zamykasz i uszczelniasz kubek. Zmodernizowana zakrętka posiada blokadę, która chroni przez przypadkowym wciśnięciem przycisku podczas przenoszenia w tobie lub plecaku. AutoSeal to system obsługiwany jedną ręką, dlatego z butelki możemy korzystać podczas każdej formy aktywności ruchowej, na spacerze, klubie fitness lub na szlaku turystycznym.

Projektanci szczególny nacisk położyli na łatwość i wygodę mycia butelki. Dlatego korek ma otwartą konstrukcję, pozbawioną zabudowanych przestrzeni i zakamarków, nie ma także mechanizmów i części, które można zgubić lub uszkodzić. Nakrętkę możemy myć pod bieżącą wodą lub w zmywarce - tak prosto jak nigdy wcześniej.

Dzięki zastosowaniu specjalistycznego tworzywa Tritan, butelka jest niezwykle lekka i odporna na udar mechaniczny. Materiał nie przenosi zapachów i smaków, nie wchodzi w reakcje ze związkami organicznymi, nie rozwijają się w niej drobnoustroje.  Dodatkowo Tritan jest całkowicie odporny na UV i warunki atmosferyczne, jest także wolny od szkodliwego bisfenolu.

Dane techniczne

Kod SKU KOL.417-015
SymbolProducenta 2095120
Kod EAN 840276159176
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Polecamy również:
Nóż GERBER STRONGARM FXD Blade COYOTE, SE (31-003655)
529,00 zł
Kamień diamentowy 800 do ostrzałki Work Sharp Precision Adjust SA0004797
28,90 zł
Bore Max Speed Clean Set - .45 - AVBMSET45 - Real Avid
49,00 zł
Pas ARMY - Polyester - Czarny (PS-ARM-PO-01)
Już od 25,00 zł Normalna cena 54,99 zł
Okulary Oakley SI Ballistic M Frame 3.0 MultiCam - Grey - OO9146-02
845,00 zł
Etui na multitool Victorinox 120 mm, nylon, czarne (4.0823.N)
79,00 zł
Ładownica PRIMAL GEAR Uniwersalna All-Carry Ofos - Czarna (PRI-19-031743)
74,99 zł
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com