Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Butelka filtrująca Grayl GeoPress czarna (400-BLK)

Kod SKU: KOL.536-001
Kod EAN: 852703004584
W magazynie
Wysyłka w ciągu 48H
549,00 zł Darmowa dostawa
Czego najbardziej potrzebujesz w czasie survivalu oraz wypraw w góry czy do lasu? Wody. Nie musisz nosić ze sobą ciężkich butelek. Filtry do wody pozwolą Ci czerpać ją wprost z natury i jednocześnie zadbają o Twoje bezpieczeństwo. Filtry do wody GRAYL Butelka filtrująca Grayl GeoPress czarna (536-001) to rozwiązanie stworzone z myślą o pasjonatach wędrówek i przetrwania w terenie. Zamów już teraz z darmową dostawą.

Butelka filtrująca Grayl GeoPress

Butelka filtrująca Grayl GeoPress  to wydajny system do oczyszczania i filtracji, dzięki któremu możemy uzdatnić wodę w każdym zakątku planety.

Grayl GeoPress to innowacyjny system do oczyszczania wody, którego wydajność i skuteczność działania doceniło już tysiące podróżników, survivalowców i poszukiwaczy przygód.

Skuteczność
Geopress usuwa z wody patogeny tj. wirusy, rota wirusy, bakterie, pierwotniaki pasożytnicze, pestycydy, chemikalia, metale ciężkie, a także mikro plastiki. Filtr poprawia także smak, zapach i przejrzystość wody, usuwając osad, muł i inne zanieczyszczenia.

Używając Grayl GeoPress, możemy uchronić się przed wirusowym zapaleniem wątroby, salmonellą, dyzenteria, cholerą i innymi śmiertelnie groźnymi chorobami.

Wydajność i łatwość użycia
Grayl GeoPress cechuje się także szybkością i dużą wydajnością oczyszczania. W zaledwie 60 sekund możemy oczyścić aż 2000 ml wody pobranej w dowolnym miejscu na ziemi.

Żywotność filtra węglowego wynosi 250 l (ok. 350 użyć) lub 3 lata od pierwszego użycia.

Budowa
Grayl GeoPress składa się z 4 elementów: wytrzymałego pojemnika zewnętrznego, filtra węglowego, pojemnika na czystą wodę oraz pokrywki z ustnikiem do picia i odpowietrzania. Aby ułatwić proces wciskania filtra, boki pokrywy są szersze i pokryte antypoślizgową gumą. Pojemność butelki wynosi 710 ml.

Butelkę wykonano z wytrzymałego tworzywa wolnego od szkodliwego bisfenolu, odpornego na warunki atmosferyczne, temperaturę oraz uszkodzenia mechaniczne (upadek na beton z 3 m). Taka konstrukcja zapewnia bezpieczne i długotrwałe użytkowanie.

Dzięki zastosowaniu systemu SimpleVent Cap ustnik jest chroniony przed zanieczyszczeniem i zarazkami. Transport butelki ułatwia solidny zaczep, pozwalający na mocowanie filtra do plecaka lub przenoszenie w dłoni. Butelka z łatwością zmieści się w każdym plecaku, pasuje także do samochodowego uchwytu na kubek.

Proste działanie
Sercem oczyszczacza Grayl GeoPress jest zaawansowany filtr z węgla aktywnego odpowiadający za proces wymiany jonowej. W rezultacie brudna woda zostaje zmiękczona, oczyszczona, obniżony zostaje poziom żelaza i manganu, a dzięki zastosowaniu aktywnego węgla poprawie ulega również jej smak.|

Użycie filtra jest proste i instynktowne. Po napełnieniu zewnętrznego pojemnika wodą należy umieścić w nim moduł składający się z filtra, pojemnika na czystą wodę oraz pokrywki. Oczyszczania wody odbywa się metodą mechaniczną, wymaga po prostu wciśnięcia całego modułu na dno pojemnika.

Oczyszczona woda zgromadzona w półprzezroczystym pojemniku jest gotowa do spożycia od razu po filtracji. Przemyślana konstrukcja gwarantuje, że do pojemnika z czystą wodą nigdy nie przeniknie woda skażona lub nieoczyszczona.

Więcej informacji
Kod SKUKOL.536-001
SymbolProducenta400-BLK
ProducentGRAYL
Kod EAN852703004584
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Butelka filtrująca Grayl GeoPress czarna (400-BLK)