Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

BORNIAK

BORNIAK
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Borniak

Firma BORNIAK jest polskim producentem wysokiej jakości urządzeń wędzarniczych. Stoi za nimi doświadczenie, wiedza i pasja. Przemawia za nimi zadowolenie Klientów.

Firma przebyła długą drogę – od niewielkiego warsztatu technologicznego do nowoczesnego przedsiębiorstwa, które obecnie jest liderem sprzedaży i dystrybucji urządzeń wędzarniczych. Równocześnie, co z dumą podkreśla, że nigdy nie zawróci z obranego kursu.

Od zawsze powtarza, iż w kwestii smaku i zdrowia, tradycyjne metody wędzenia są bezkonkurencyjne, co wcale nie oznacza, że samych urządzeń nie można udoskonalić – w tym zakresie ma duże osiągnięcia. Nieprzerwanie poszerza ofertę i podnosi jakość produktów i usług.

Wilgotność może sprawić sporo problemów podczas wypraw survivalowych i nie tylko. Jej wysoki poziom intensyfikuje odczuwalną temperaturę i zwiększa odczuwane zmęczenie. Dodatkowo wilgoć sprzyja rozwojowi pleśni i grzybów. Przy przygotowaniu niektórych rodzajów produktów żywnościowych, pozbycie się nadmiaru wody jest kluczowe nie tylko ze względu na ich trwałość, ale również walory smakowe. Na przykład, przygotowując mięso do wędzenia, należy uprzednio pozbyć się wilgoci. Dzięki temu można ochronić produkty przed insektami i zapewnić im odpowiednią konsystencję.

Osuszacz Borniak – urządzenie umożliwiające przygotowanie żywności do wędzenia

Wędzenie umożliwia przygotowanie mięs i ryb w taki sposób, aby zachować maksimum aromatu. Jednocześnie, konserwuje żywność w naturalny sposób. Każdą wędzarnię warto zaopatrzyć również w osuszacz. Urządzenie to umieszcza się w miejscu generatora dymu, aby uruchomić funkcję suszenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zabezpieczyć produkty przeznaczone do wędzenia.

Osuszanie żywności – sposób na przedłużenie trwałości produktów

Suszenie jest jednym z najstarszych sposobów konserwacji żywności. Im większa zawartość wody w produkcie, tym większa szansa, że szybko się zepsuje. Suszyć można w zasadzie wszystkie produkty – od owoców i warzyw, przez grzyby, po mięso. Tak przygotowaną żywność można zabrać ze sobą na dłuższe wyprawy i spożywać w suszonej postaci lub też wykorzystywać do gotowania.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com