Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

BODYDRY

BODYDRY
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Wspinaczka wysokogórska jest jednym z najbardziej wymagających sportów. Do jej uprawiania potrzebna jest nie tylko wybitna kondycja, ale także profesjonalny strój, dzięki któremu będziesz czuć się komfortowo nawet w ekstremalnych warunkach. Z tego powodu powstało Bodydry, które oferuje produkowaną w Polsce odzież termiczną.

Jakość prosto z polski od profesjonalisty

Bodydry to marka, która powstała z prawdziwej potrzeby. Stworzona przez osoby pełne pasji do gór, miała spełniać wszystkie wymagania. W końcu takie miejsca nie idą na kompromisy, jeśli chodzi o bezpieczeństwo! Wykorzystanie antybakteryjnych jonów srebra było jednym z pierwszych posunięć do stworzenia idealnej, termoaktywnej tkaniny, która będzie świetnie funkcjonować latami. Z czasem firma zrezygnowała m.in. ze szwów czy tradycyjnych metek.

Od 2015 wyjątkowy materiał tej firmy nosi nazwę Secondskin®. Bodydry tworzy obecnie bieliznę także dla innych marek w całej Europie, dzięki czemu udowadnia, że polska jakość może jak najbardziej spełniać także zagraniczne standardy. Poszerzająca się kolekcja tworzona jest cały czas z udziałem sportowców, biorących udział w różnych dyscyplinach.

Innowacyjna bielizna: termoaktywna koszulka dla aktywnych

Górna część ciała jest tą, którą należy szczególnie chronić. W końcu klatka piersiowa musi być zawsze dobrze osłonięta, gdy wokół panują niższe temperatury. Dlatego warto wybrać koszulkę termoaktywną Bodydry Extreme Walk. Jej długi rękaw oraz unikatowy materiał sprawiają, że sprawdzi się w każdych warunkach. Kluczowy jest jednak dobór materiału: powinna idealnie przylegać do ciała. W trakcie zimnych dni może zaś pełnić rolę bielizny.

Sprawdzaj najbardziej nowoczesne modele Bodydry

Bezustanny rozwój marki sprawia, że na rynku regularnie pojawiają się coraz nowsze i lepsze pod względem użytych technologii ubrania. Obecnie jedną z najnowszych propozycji są termoaktywne kalesony X-Shock świetnie odprowadzają wilgoć i utrzymują ciepło organizmu. Taki strój powinien mieć w swojej kolekcji każdy, kto lubi aktywność fizyczną!