25777
69

KOLTER wspiera żużel

Nasza firma jest sponsorem meczu Włókniarz Częstochowa – Unibax Toruń.

Zapraszamy w najbliższą niedzielę, 26 czerwca, na Arenę Częstochowa. Początek meczu, w którym, zmierzą się ze sobą żużlowcy z polskiej i światowej czołówki, zaplanowano na godzinę 17.30.

Dla miłośników czarnego sportu, którzy pojawią się na stadionie, przygotowaliśmy niespodzianki. Kibice będą mogli wziąć udział w konkursie strzeleckim z bardzo atrakcyjnymi nagrodami i spróbować swoich sił i umiejętności na dynamicznej strzelnicy ASG oraz na strzelnicy łuczniczej.

To nie koniec atrakcji – specjalnie dla kibiców przygotowaliśmy wystrzałową promocję. Bon, który będzie można otrzymać podczas meczu, gwarantuje aż 20 procent rabatu na dowolny zakup w naszym salonie przy ulicy Kopernika 2 w Częstochowie i w salonie Hobby4men.com, który mieści się w Galerii Jurajskiej.

Serdecznie zapraszamy.