infolinia34 / 310 60 00

801 440 450

TWÓJ KOSZYK

0 prod. za 0,00zł

wszystkie kategorie

Sposoby płatności

1. Gotówka przy odbiorze ( płatnoścć za pobraniem).
2. Płatność przelewem
2. Płatności elektroniczne
3. Płatnośc na raty


Gotówka przy odbiorze (płatność za pobraniem)

Wybierając ten sposób płatności, za przesyłkę zapłacisz przedstawicielowi Poczty Polskiej lub kurierowi DHL w momencie odbioru przesyłki. Należność za przesyłkę możesz również uregulować na poczcie.

Na kwotę zapłaty składa się koszt zamówionego towaru oraz koszt przesyłki zależny od wybranego sposobu dostawy: Poczta Polska lub kurier DHL.

Płatność przelewem

W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia.

Firma KOLTER
42 – 200 Częstochowa
ul. Kopernika 2

Nazwa banku:
Raiffeisen Bank POLSKA S. A.

Nr rachunku:
PL 15175012110000000003377822

 

Płatności elektorniczne PayU.pl, Transferuj.pl oraz PayPal.pl

Księgowanie online zapewnia system płatności internetowych Transferuj.pl , dzięki któremu mogą Państwo wybrać jedną z 40 metod płatności


PayU - Bezpieczne płatności internetowe

Płatnośc na raty

W ramach współpracy z Credit Agricole Bank Polska SA dawniej LUCAS oraz firmą SANTANDER Consumer Bank SA dawniej Żagiel oferujemy Ci dwa przejrzyste i proste systemy sprzedaży ratalnej, które spełnią Twoje potrzeby:

  • bez konieczności wychodzenia z domu
  • bez zbędnych formalności
  • wszystko w zasięgu Twojej ręki

Kup już dziś z Credit Agricole lub SANTADER
 
Raty Credit Agricole w kilku krokach:

KROK 1. Zakup

Znajdź interesujący Cię produkt

KROK2. Płatność

Wybierz sposób dostawy i formę płatności Raty Credit Agricole 
 
KROK 3. Umowa

Umowa on-line. Podpisujesz umowę, którą w imieniu banku dostarczy Ci kurier. (Bank przesyła do sklepu potwierdzenie zawarcia umowy, po czym sklep realizuje Twoje zamówienie i wysyła towar).

KROK 4. Odbiór zakupów

Zamówiony towar otrzymasz kurierem lub pocztą. Otrzymasz również harmonogram spłaty rat

System ratalny Santander Consumer Bank:
 
Po wybraniu systemu ratalnego Santander system po zakończeniu zamówienia system przekieruje nas do formularza ratalnego systemu Santander. Po uruchomieniu symulatora rat wpisz najkorzystniejszy dla Ciebie okres kredytowania i ewentualną wpłatę własną. Zostaną Ci przedstawione warunki finansowe kredytu. Jeśli akceptujesz wysokość miesięcznej raty kredytu, wypełnij formularz wniosku on-line i prześlij do Santander.

Potwierdzenie przez sklep przyjęcia do realizacji Twojego zamówienia nastąpi drogą mailową. Od tej chwili oczekuj na kontakt z konsultantem Santander.

Konsultant po otrzymaniu ze sklepu potwierdzenia rezerwacji towaru- zadzwoni do Ciebie i poprosi Cię o podanie dodatkowych danych - przygotuj dowód osobisty oraz drugi dokument tożsamości.

Podczas rozmowy telefonicznej konsultant przekaże Ci decyzję kredytową oraz informację o dokumentach niezbędnych do otrzymania kredytu. Kredyt Ratalny Santander dostępny jest bez dodatkowych zabezpieczeń (poręczycieli weksli).

W ciągu 48 godzin ( w dni wolne od pracy następnego dnia roboczego) wyślemy do Ciebie za pośrednictwem firmy kurierskiej umowę kredytu.

Przy dostarczeniu przesyłki kurier będzie prosił Cię o okazanie dowodu osobistego.

Umowę kredytu podpisz pełnym imieniem i nazwiskiem w wyznaczonych miejscach.

Po otrzymaniu przez Santander podpisanej umowy kredytu w ciągu 24 godzin od otrzymania podpisanej umowy kredytu Żagiel powiadamia sklep o możliwości realizacji zamówienia towaru.

Po otrzymaniu takiej informacji nasi konsultanci skontaktują się z Toba w celu ustalenia szczegółów dostawy zakupionego przez Ciebie towaru.


ZAKUPY NA RATY PRZEZ TELEFON: 34 310 60 32 w godz. 9 - 17.