KOL.053-420_0.jpg

Karabinek wiatrówka PCP Hatsan BT65 RB Elite QE 5.5 mm (053-420) seria Optima

Koszyk 0
0,00 zł

Karabinek wiatrówka PCP Hatsan BT65 RB Elite QE 5.5 mm (053-420) seria Optima

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: KOL.053-420
EAN: 3435610808307
W magazynie
Wysyłka w ciągu 48H
2 799,00 zł

Wytwarzane przez tureckiego producenta broni Hatsan wiatrówki od lat cieszą się powodzeniem wśród polskich strzelców sportowych dzięki możliwościom, które zapewniają w ramach swojej półki cenowej.

Marka Optima by Hatsan oferuje ten sam doskonały stosunek kosztów do jakości, który bezpośrednio wynika z rozwiązań stosowanych w procesie produkcyjnym.

Olbrzymie możliwości producenta pozwalają mu na wyrób każdej części w jednej fabryce, dzięki czemu wiatrówki powstają od podstaw pod czujnym okiem specjalistów Hatsan.


W karabinku marki Hatsan zastosowano precyzyjną, czokowaną lufę o długości 585 mm, co gwarantuje powtarzalność i doskonałą celność strzałów.

Na końcu lufy umieszczony jest gwint zewnętrzny o standardzie 1/2" UNF, który umożliwia montaż tłumika dźwięku lub innego urządzenia wylotowego.

Polimerowe łoże wyposażone w 3 szyny Picatinny oferuje możliwość zamocowania dodatkowych akcesoriów, takich jak zapasowe magazynki, a także posiada gumowe wstawki, które poprawiają chwyt karabinka.

Symetryczna kolba wyposażona w profilowany chwyt pistoletowy oraz otwór na kciuk zapewnia wygodę strzelania zarówno osobom prawo- jak i leworęcznym.

Dodatkowo kolba została wyposażona w regulowaną bakę policzkową, co pozwala na dostosowanie jej do indywidualnych preferencji strzelca.

Zastosowany mechanizm spustowy Quattro Trigger umożliwia regulację długości i oporu języka spustowego, zapewniając precyzyjne i komfortowe strzelanie.

 

Światłowodowe przyrządy celownicze Tru Glo, charakteryzujące się dużą jasnością, ułatwiają szybkie i precyzyjne zgrywanie muszki ze szczerbiną, co zwiększa skuteczność strzałów.

Grzbietowa szyna 11/22 mm umożliwia montaż wybranego celownika optycznego, co zapewnia dodatkowe możliwości dostosowania karabinka do indywidualnych preferencji strzeleckich.

W zestawie znajdują się trzy magazynki, wtyk Quick-Fill do przetaczania powietrza, wtyk do spuszczania powietrza oraz dwójnóg nożycowy, zapewniający stabilność podczas strzelania.

Dodatkowo, w komplecie jest również taktyczna latarka Optima II LED z włącznikiem żelowym oraz celownik optyczny Optima 3-12×44 AOE z podświetlanym krzyżem i montażem,

co pozwala na skuteczne i komfortowe celowanie nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.


DANE TECHNICZNE;

Energia kinetyczna naboju: 17 J
Ilość szyn montażowych: 4
Kaliber: 5,50 mm
Klasa celności: precyzyjna
Magazynek: dostępny
Pojemność magazynka: 10 szt.
Prędkość początkowa: 200 m/s
Typ śrutu: diabolo
Typ szyny: 22 mm (picatinny), 11 mm (dovetail)
Możliwość zamontowania;celownik laserowy,
celownik optyczny,
latarka,
statyw
Wykończenie kolby/osady: polimer
Wymagane zezwolenie: nie
Zabezpieczenia

Ilość bezpieczników: 3
Typ zabezpieczenia: bezpiecznik automatyczny
Zasilanie

Typ zasilania: PCP
Wymiary

Długość całkowita: 1080 mm
Długość lufy: 585 mm
Masa: 4230 g
Gwarancja

Okres gwarancyjny: 24 miesiące
Informacje producenta

Producent: Optima by Hatsan, Turcja
EAN: 3435610808109

Więcej informacji
Kod SKUKOL.053-420
ProducentHATSAN
EAN3435610808307
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z HATSAN
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com