Czy chcesz wiedzieć, co warto zabrać ze sobą na spacer po zmroku? Coś specjalnie dla kobiet i nie tylko. Zapraszamy do lektury.

Aktualna pora roku - zima, ma to do siebie, że dzień jest krótszy i szybciej robi się ciemno, a co się z tym wiąże, zwiększa się stopień narażenia siebie na niebezpieczeństwo. Napastnik bowiem czuje się pewniej po zmroku, jest wówczas mniej widoczny i ma bardziej sprzyjające warunki dla swojego nie pożądanego przez nas działania.

Ostatnio coraz częściej słyszymy o czyhających niebezpieczeństwach (choćby nie tak dawna akcja poszukiwania częstochowskiego gwałciciela o której było głośno w mediach). W rzeczywistości tak naprawdę nikt z nas nie wie kiedy i czego może się spodziewać za rogiem ciemnej ulicy, na parkingu czy na korytarzach ciemnej klatki schodowej. I na to właśnie chcielibyśmy Was uczulić. Bądźmy czujni! Nie pozostawajmy obojętni i nie lekceważmy sygnałów jakiejkolwiek przemocy w naszym otoczeniu. Chcielibyśmy, abyście zadbali nie tylko o bezpieczeństwo swoje, ale i bliskich Wam osób, a zwłaszcza kobiet, które są tak ważne w naszym życiu i które często nie zdają sobie sprawy z powagi grożących im sytuacji.

Chcielibyśmy również pokazać Wam, że są kobiety, które pragną zapobiegać czyhającym na nie zagrożeniom i stawiają na samodzielną obronę. Wśród nich są częstochowskie blogerki, które zgłosiły się do nas, aby bliżej poznać ofertę produktów obronnych dla kobiet i wybrać coś specjalnie dla siebie. Korzystając ze spotkania, postanowiliśmy nagrać film przedstawiający ofertę, który pozwoli każdej kobiecie zapoznać się z tematem samoobrony i być może nakłoni ją do skuszenia się na dodatkowy gadżet - tym razem zwiększający jej własne poczucie bezpieczeństwa i dbający o jej zdrowie, a może nawet i życie w nieoczekiwanej sytuacji zagrożenia. Dziękujemy Paulinie z blogu http://modaitakietam.blogspot.com oraz Sylwii z blogu http://bambiboho.blogspot.com  za dawanie dobrego przykładu i zachęcamy więcej pań do wizyt w naszych salonach lub sklepie internetowym i zapoznania się z naszym asortymentem osobiście.

Zapraszamy do obejrzenia filmu: