Wiatrówka pistolet Gamo Brügger&Thomet MP9 (16799) 4,46 maszynowy

249,00 zł Darmowa dostawa

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Wiatrówka będąca repliką pistoletu maszynowego B&T MP9, który w oryginale został zaprojektowany i wyprodukowany przez znaną szwajcarską firmę Brügger & Thomet.

Obudowa repliki MP9 została wykonana niemal w całości z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Wiatrówka jest zasilana 12-gramowym nabojem CO2, którego wypinany port znajduje się w chwycie, zaraz za gniazdem magazynka.

Magazynek zbudowano z łącznika na którego osiach obrotu poruszają się dwa wianuszki rewolwerowe mieszczące po 8 śrucin. Po wystrzeleniu jednego "wianuszka" - oddaniu ośmiu strzałów magazynek należy obrócić o 180o, co pozwoli oddać kolejnych osiem strzałów. Prędkość początkowa śrutu grzybkowego (diabolo), którym wiatrówka strzela, wynosi 135 m/s.

Strzelanie odbywa się w trybie SA (ang. Single Action), co oznacza, iż przeładowanie (napięcie mechanizmu uderzeniowego) następuje każdorazowo po strzale. Przed oddaniem pierwszego strzału nalezy przeładować ręcznie używając obustronnej dźwigni przeładowania.

Na wierzchniej części zamka umieszczono zintegrowaną szynę montażową w standardzie picatinny, na której możemy zamocować kolimator. Jeśli nie chcemy korzystać z celowników montowanych na szynie - pozostają zawsze mechaniczne przyrządy celownicze w postaci stałej muszki i stałej, przeziernikowej szczerbinki. Dodatkowe szyny montażowe znajdują się pod lufą oraz z prawej strony repliki i są przeznaczone do zamocowania celownika laserowego czy taktycznego oświetlenia celu.

Składana na prawą stronę kolba pozwala na posługiwanie się MP9 w ciasnych pomieszczeniach, a po rozłożeniu stanowi stabilne podparcie poprawiające możliwość prowadzenia celnego ostrzału.

Przetykową blokadę spustu umieszczono w górnej części chwytu, tuż nad spustem.
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Dane techniczne:
Model: MP9
Kaliber: 4,5 mm
Napęd: CO2 12 g
Prędkość początkowa
- BB 4,46 mm: 134 m/s
- Diabolo 4,5 mm (PBA Platinum): 125 m/s
Długość: 532 mm (302 mm - złożony)
Pojemność magazynka: 16 szt. (2 x 8 szt)
Materiał: metal (mechanizm) + ABS (materiały zewnętrzne)
Waga: 1,3 kg
Producent: Gamo, Hiszpania


Energia wylotowa śrutu poniżej 17 J. Wiatrówka dostępna bez zezwolenia.
Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij