Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Wiatrówka REXIMEX Daystar drewno PCP 4,5 14 strz. Ekp<17J 260cc (REXDAYW45)

Kod SKU: REXDAYW45
Kod EAN: 5902944165218
W magazynie
Chwilowo niedostępne
2 190,00 zł Darmowa dostawa
Pasjonuje Cię strzelectwo? Postaw na wiatrówki i akcesoria. Wiatrówki karabinki wyróżniają się dużą celnością oraz łatwością obsługi. Sprawdź, czym zaskoczy Cię Strzelectwo – wiatrówka karabinek REXIMEX Wiatrówka karabinek REXIMEX Daystar drewno PCP 4,5 14 strz. Ekp<17J 260cc (REXDAYW45). Zamów ją już teraz bez zezwolenia z darmową dostawą.

Wiatrówka karabinek REXIMEX Daystar PCP DREWNO kal. 4,5mm Ekp - do 17J

REXIMEX to firma turecka, powiązana produkcyjnie i kapitałowo ze znaną i cenioną w Polsce firmą KRAL ARMS.

Obecnie, pod marką REXIMEX wprowadza ona na rynek serie doskonałych wiatrówek o wysokiej jakości wykonania i nowoczesnym wyglądzie.

Reximex DAYSTAR to wysokiej klasy karabinek rekreacyjny, z nowoczesnym drewnianym łożem i stalowym kartuszem o pojemności 260 cc.


To karabinek o zwartej, świetnie wyważonej konstrukcji, pozwalającej strzelać z karabinka każdemu, bez względu na wiek i płeć.

Nowocześnie zaprojektowane łoże zostało wykonane z drewna, dzięki czemu stylistyka wiatrówki nawiązuje bezpośrednio do sztucerów myśliwskich.

Drewniane łoże jest odporne na warunki atmosferyczne i poza utrzymaniem ogólnej czystości, nie wymaga zaawansowanej konserwacji.

Chwyt oraz dolna część łoża została pokryta drobnym teksturowaniem o antypoślizgowej fakturze, co dodatkowo podkreśla nowoczesną linię karabinka.


Kolba posiada symetryczną bakę policzkową z wielostopniową regulacją oraz regulowana w pionie miękką, gumową stopkę kolby ułatwiającą stabilne oparcie karabinka o ramię.

Na grzbiecie karabinka znajduje się zintegrowana szyna 11/22 mm dedykowana do montażu mechanicznych przyrządów celowniczych i optyki.


Drewniana osada łączona jest z aluminiowym korpusem jedną, solidną śrubą, dzięki czemu rozłożenie wiatrówki PCP jest bardzo wygodne i zajmuje niewiele czasu.


REXIMEX DAYSTAR PCP drewno zasilany jest ze stalowego kartusza na sprężone powietrze, o pojemności 260 cc.

Zintegrowany manometr pozwala kontrolować ciśnienie powietrza w zbiorniku oraz określa poziom jego naładowania.

Pełne naładowanie kartusza sprężonym powietrzem o ciśnieniu 200 BAR, pozwala nam oddać do 150 strzałów.

Ładowanie kartusza może odbywać się standardowo z butli HP (z użyciem odpowiedniej przejściówki) lub za pomocą ręcznej pompki do karabinków PCP (butla i pompka są dostępne w naszej ofercie).

Wiatrówka cechuje się wysoką szybkostrzelnością dzięki zastosowaniu pojemnych 14 śrutowych magazynków z automatyczną indeksacją oraz wygodnej w obsłudze dźwigni przeładowania typu biathlon (prawostronna).


Producent dołożył starań, by proces oddania strzału przebiegał w sposób kontrolowany i przewidywalny.

Zastosowanie systemu spustowego z dwustopniową regulacją, pozwala precyzyjnie dobrać parametry pracy spustu do indywidualnych potrzeb strzelca.

Pod odkręcaną imitacją tłumika płomienia znajduje się standardowy gwint montażowy tłumika dźwięku, którego zastosowanie znacząco obniża hałas wystrzału.


REXIMEX DAYSTAR PCP drewno to doskonale zaprojektowany karabinek pneumatyczny dedykowany do strzelania rekreacyjnego dla całej rodziny.

* Luneta nie znajduje się w zestawie ( dostępna w osobnej ofercie). Zapraszamy do działu Strzelectwo - Optyka - Lunety celownicze

 

 W zestawie znajdują się:

1. 2 magazynki,

2. Wkładka 1 strzałowa,

3. Szyna 22 mm,

4. Szybkozłączka,

5. 4 klucze imbusowe,

6. Komplet uszczelek,

7. Tarcze papierowe,

8. Instrukcja obsługi,

9. Opakowanie - kolorowe pudełko tekturowe z wkładką z gąbki profilowanej

 

Dane techniczne:

Kaliber: 4,5mm

Pojemność magazynka - 14 śrutów typu Diabolo

Waga: 3,2 kg

Długość lufy: 58 cm

Długość karabinka: 85 cm

Pojemność kartusza: 260 cm3

Typ kolby: drewniana

Kolor kolby: brązowa

 

 


Więcej informacji
Kod SKUREXDAYW45
ProducentREXIMEX
Kod EAN5902944165218
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka REXIMEX Daystar drewno PCP 4,5 14 strz. Ekp<17J 260cc (REXDAYW45)
Więcej z REXIMEX