Wiatrówka IWI MINI UZI (5.8141) 4,46

Special Price 539,00 zł Darmowa dostawa

Normalna cena: 569,00 zł

LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły


Wiatrówka pistolet maszynowy IWI Mini UZI to produkowana przez firmę Umarex wierna pneumatyczna replika kultowego już izraelskiego pistoletu maszynowego UZI 9 mm. Wykonano ją w większości z metalu, dzięki czemu doskonale odwzorowano wagę oryginału. Trzymając wiatrówkę, mamy wrażenie obcowania z prawdziwą bronią. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości uzyskano wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, a dokładne dopasowanie części dodatkowo wydłużyło żywotność wiatrówki.


Pistolet Maszynowy IWI Mini UZI jest zasilany 12-gramową kapsułą CO2 instalowaną w rękojeści, amunicję stanowią kulki stalowe kalibru 4,46 mm ładowane do magazynka mieszczącego aż 29 sztuk śrutu. Prędkość początkowa wystrzeliwanych pocisków wynosi około 130 m/sek., co w połączeniu z ich masą zapewnia im dużą energię kinetyczną. Zasięg celnego strzału Mini UZI wynosi około 20 metrów, a duża siła kulek sprawia, że możemy strzelać nimi nie tylko do tarcz, ale także innych celów, takich jak puszki, butelki z wodą i owoce, efekty trafień będą naprawdę spektakularne.


Replika pneumatyczna pistoletu maszynowego została wyposażona z użyciem systemu blow-back imitującego podczas strzelania pracę zamka, jak ma to miejsce w palnym odpowiedniku. Ponadto, UZI posiada ruchomą atrapę dźwigni przeładowania, co jeszcze bardziej urealnia jej działanie. Kolejnym ruchomym elementem jest składana kolba, w pozycji rozłożonej pozwala ustabilizować wiatrówkę i ułatwia oddawanie celnych strzałów, a po jej złożeniu UZI staje się znacznie krótsze, co ułatwia jego przenoszenie i posługiwanie się w ciasnych przestrzeniach.


Wiatrówkę Mini UZI wyposażono w szczerbinę o dwóch nastawach, w pierwszej otwór przeziernika jest niewielki, co pozwala oddawać precyzyjne strzały, natomiast w drugiej jest on znacznie większy, dzięki czemu można szybciej wprowadzać przyrządy na cele znajdujące się w niewielkiej odległości. W konstrukcji wiatrówki zastosowano też bezpiecznik nastawny, którego przełączenie na pozycję „S” (Safe) sprawia, że ściągnięcie języka spustowego staje się niemożliwe, a co za tym idzie, nie zostanie oddany przypadkowy strzał. Wiatrówka jest gotowa do strzału dopiero po ustawieniu bezpiecznika w położeniu „F” (Fire), ze względu na bezpieczeństwo użytkownika i osób postronnych radzimy odbezpieczać broń pneumatyczną dopiero tuż przed oddaniem strzału, mamy wtedy pewność, iż wystrzelony pocisk poleci w pożądanym kierunku.


Niniejsza pneumatyczna replika pistoletu maszynowego to także wspaniała propozycja dla kolekcjonerów replik broni palnej, znajdują się na nim licencjonowane, oryginalne oznaczenia producenta broni palnej, dzięki czemu stanie się on doskonałym uzupełnieniem każdej kolekcji.


Dodatkowo w zestawie z wiatrówką znajduje się atrapa tłumika dźwięku, który wydłuża UZI i nadaje mu wyjątkowy wygląd, kojarzony ze skrytymi działaniami jednostek specjalnych.


IWI Mini UZI ma wszystkie cechy charakterystyczne dla produktów firmy Umarex: doskonałą jakość wykonania pod względem materiałów, precyzji dopasowania elementów i wierności odwzorowania szczegółów konstrukcyjnych oryginału. Prezentuje świetne osiągi, które zadowolą każdego miłośnika strzelania rekreacyjnego, jak i osoby o dużym doświadczeniu w posługiwaniu się bronią pneumatyczną. Dodatkowa wartość kolekcjonerska zadowoli wszystkich pasjonatów współczesnych militariów.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

długość całkowita: 355 - 600 mm
długośc lufy: 200 mm
waga: 1134g
prędkość początkowa: 130 m/s
zasilanie: kapsuła CO2 z zawartością gazu 12g
kaliber: 4,46 mm, kulka stalowa BB
atrapa tłumika w komplecie


Energia wylotowa śrutu poniżej 17 J. Wiatrówka dostępna bez zezwolenia.
Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij