Paralizator z latarką GUARD STORM (29208)-Polski Atest

Special Price 149,00 zł

Normalna cena: 179,00 zł

Opis

Szczegóły

Paralizator z latarką Kolter Guard Storm to solidnie wykonane urządzenie o niewielkich rozmiarach oraz dużej skuteczności działania. Paralizator Kolter Guard Storm to kompaktowy paralizator obronny, wyposażony w mocną latarkę oraz zawleczkę bezpieczeństwa. 

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom noszenie paralizatora na co dzień jest komfortowe i bezproblemowe. W zestawie znajduje się kabura na pas o poziomym ustawieniu, która pozwala nie tylko wygodnie go przenosić, ale również w sytuacji zagrożenia błyskawicznie wyciągnąć urządzenie. Korpus paralizatora wykonano z trwałego, odpornego na udar mechaniczny polimeru, niewrażliwego na działanie czynników atmosferycznych.

Paralizator Kolter Guard Strom został wyposażony w mocną latarkę diodową, która pozwala oślepić napastnika, dzięki czemu traci on orientację przestrzenną i pozwala nam na koordynację obrony. Latarka sprawdzi się również doskonale w codziennych sytuacjach, zwłaszcza w sezonie jesienno zimowym.

Urządzenie zasilane jest za pomocą zintegrowanego akumulatora, który w prosty sposób ładujemy za pomocą dołączonej ładowarki sieciowej. Ogranicza to koszty związane z zakupem baterii oraz pozwala systematycznie doładowywać urządzenie i utrzymywać je w stanie pełnego naładowania.

Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia zawleczka, która w przypadku wyrwania paralizatora z ręki blokuje działanie urządzenia, oraz podwójny włącznik zasilania.  

Kompaktowe rozmiary, skuteczność działania, wysoki poziom bezpieczeństwa dla użytkownika, mocna oślepiająca latarka oraz aspekt psychologiczny, powodują, że paralizator Kolter Guard Storm to urządzenie, które zawsze warto mieć ze sobą.


W komplecie:

- kabura na pas
- ładowarka sieciowa
- zawleczka na nadgarstek

Paralizator KOLTER-GUARD STORM przeszedł pozytywnie badania i posiada atest dopuszczający go do sprzedaży i użytku na rynku polskim. Numer atestu: TK0048PInformacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- napięcie: 300 000 V
- natężenie: < 10 mA
- zasilanie: akumulator wewnętrzny 4,8-6V
- trwała polimerowa obudowa
- zawleczka bezpieczeństwa
- wymiary: 130 x 44,5 x 26 mm
- masa: 125 g
Opinie

Opinie o Paralizator z latarką GUARD STORM (29208)-Polski Atest

Witam. Zakupiłem go w celu bezpieczeństwa bo
Witam. Zakupiłem go w celu bezpieczeństwa bo często wracam późno wieczorem i nie raz jest na osiedlu niebezpiecznie. Mam tylko nadzieję że nigdy nie będę musiał po niego sięgać. A;e za to latarka jest rewelacyjna.
Ocena
maciej (Dodano 26.08.2014)
Nie zdążyłem jeszcze wypróbować
Nie zdążyłem jeszcze wypróbować
Ocena
Piotr (Dodano 13.07.2014)
szczerze polecam
szczerze polecam
Ocena
mała 27 (Dodano 09.07.2014)
Produkt świetnie leży w dłoni, bardzo poręczny,
Produkt świetnie leży w dłoni, bardzo poręczny, wysokiej jakości.
Ocena
Błażej (Dodano 25.04.2014)
Bardzo przydatna rzecz w szczególności dla kobiet.
Bardzo przydatna rzecz w szczególności dla kobiet. Polecam kupić go swojej dziewczynie, siostrze. Ja tak zrobiłem, bo wiem, że jakby coś się złego przydarzyło (odpukać) to ten produkt zwiększa w znacznym stopniu szanse na szczęśliwe zakończenie. Choć mam nadzieję, że osoby, którym kupiłem ten paralizator nigdy nie będą zmuszone go użyć. Moje dziewczyna testowała paralizator (na szczęście tylko na mnie) i jest skuteczny. Na koniec taka mała uwaga ode mnie: szczerze radzę aby osoba posiadająca ten produkt przećwiczyła jego użycie, w szczególności jeśli ma zamiar go nosić w kaburze na pasku. Za pierwszym razem można się "trochę motać", ale po kilku próbach wyjmowanie będzie błyskawiczne, a noszenie w kaburze na pasku pozwoli na szybkie wyciągnięcie, bez konieczności szukana.
Ocena
M1990B (Dodano 31.01.2014)
Dodaj swoją opinię

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij