Kabura skórzana do pistoletu Stalker (3.1604)

89,00 zł
LUB
Opis

Szczegóły

Kabura skórzana, tłoczona do pistoletu hukowego Stalker M906

Kabury marki bron.pl są obecne na rynku militarnym od wielu lat, nasza firma bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz opiniach i sugestiach naszych klientów stale podnosi jakość i walory użytkowe produktów.
Kabury z naszej oferty wykonane są z wysokiej jakości skóry z trwałym, gładkim czarnym licem lakierowanym w zaawansowanym procesie technologicznym.


Każda kabura tłoczona jest na gorąco za pomocą specjalnych form pod dany model co ma wpływ na stabilne położenie i przenoszenie broni w kaburze.

Wewnętrzna strona skóry to specjalnie przetłoczona dwoina o wyjątkowo miękkiej strukturze która zabezpiecza i nie rysuje oksydy, lakieru zamka oraz szkieletu broni jak często zdarza się to przy kaburach polimerowych lub z kydexu.

Wysokiej jakości nici które używamy do zszycia kabur gwarantują wieloletnią możliwość użytkowania naszych kabur bez obaw związanych z utratą fasonu oraz walorów użytkowych.


Niklowane grube ramki wszyte za pomocą specjalnej, wytrzymałej taśmy nośnej umożliwiają przenoszenie kabur pod pachą na szelkach które także mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie.


Broń z naszych kabur można wyciągnąć w szybki, intuicyjny i wygodny sposób, zapięcie napy znajduje się w górnej części kabury i osadzone jest na specjalnie wszytej wzmacnianej polimerowej wkładce nadającej sztywności odpinanej części.

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

-mocowanie do pasa

-możliwy montaż na szelkach

-skóra tłoczona o gruboości do 3 mm.

 

Opinie

Opinie o Kabura skórzana do pistoletu Stalker (3.1604)

Polecam! Super kabura.Bardzo professional a wykonana z wielkim sercem i precyzją.Jestem na WIELKIE TAK!
Świetna jakość wykonania. Bardzo wygodna , używam z szelkami operacyjnymi.Broń siedzi w niej pewnie i nie ma problemu z dostępem do niej w razie nagłej sytuacji.
Ocena
Wanda R. (Dodano 11.08.2019)
SPEŁNIA OCZEKIWANIA
SPEŁNIA OCZEKIWANIA
Ocena
krznik (Dodano 30.10.2014)
Polecam
Pasuje jak ulał, zarówno do paska jak i do szelek.
Ocena
KaJot (Dodano 01.10.2014)
Dodaj swoją opinię

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij