Ten zgrabny pistolet hukowy tureckiego producenta Atak Arms jest najnowszą propozycją broni bez zezwolenia od firmy Kolter w 2014 roku. Posiadacz Stalkera M906 w samoobronie zaskoczy i ogłuszy napastnika dzięki bardzo głośnemu hukowi kartridży 5,6 mm, dedykowanych wyłącznie do tej broni alarmowej. Wypłoszenie niepożądanego ptactwa i agresywnych zwierząt przyniesie nie lada pożytek i satysfakcję. Na imprezy plenerowe można zabrać dołączoną nasadkę do rac hukowo-świetlnych o średnicy 15 mm.

Stalker M906 jest także bronią szkoleniową. Huk i efekty pirotechniczne wystrzału oraz imitacja automatyki broni palnej (odrzut zamka - wyrzut łuski) są cechami, które swoim realizmem pozwalają na naukę obywania się z bronią.

Stalker M906 jest repliką szwajcarskiego pistoletu Sig Sauer P250 Subcompact. Oznacza to, że rozmiar tureckiego pistoletu hukowego jest niewiele ponad kieszonkowy. Mimo tego, poręczność chwytu jest jedną z liczących się jego zalet. Zręcznie ujmie go nawet pokaźna dłoń.

Stalker M906 występuje w 7 wersjach kolorystycznych - z odróżniającym się zamkiem (chrom, satyna, nikiel, tytan) lub całą konstrukcją pistoletu (np. kamuflaż w sam raz dla myśliwych).

 

Zobacz więcej informacji oraz film o produkcie na stronie

http://stalker.bron.pl