Wiatrówka Industry Brand B3-3 kal. 4,5 mm Ekp<17J GW (IB-B3-3-45)

279,00 zł Darmowa dostawa
Opis

Szczegóły

Industry Brand B3-3

Firma z wieloletnią tradycją Industry Brand od ponad 60 lat produkuje wiatrówki pneumatyczne dla firm na całym świecie pod znanymi światowymi markami.

Karabinki pneumatyczne Industry Brand wyróżnia wysoka jakość oraz dbałość o dopracowanie szczegółów mających znaczenie przy wysokiej ocenie wykonania i działania produktów tej marki.


Mocna, gwintowana Wiatrówka Industry Brand B3-3 to doskonały wybór dla osób szukających karabinka z dolnym naciągiem sprężyny, dobrych parametrach technicznych oraz ciekawym designie.

Model B3-3 w kal. 4,5 mm to karabinek, który idealnie nadaje się do strzelania rekreacyjnego i z pewnością będzie stanowił świetną alternatywę do spędzania wolnego czasu podczas spotkań towarzyskich na świeżym powietrzu.

Łoże karabinka wykonane jest z ciemnego, dobrze wykończonego drewna, kolba posiada wygodną, lekko podniesioną bakę policzkową typu Monte Carlo oraz gumowaną stopkę działającą skutecznie jako stabilizator wstrząsów podczas odrzutu przy strzale.

Pomimo sporego gabarytu (długość całkowita 1045 mm) i masie bliskiej 3,5 kilograma, karabinek jest bardzo dobrze wyważony i mogą z niego komfortowo strzelać również kobiety oraz młodzi adepci strzelectwa.

Kompresja powietrza w tym modelu dokonywana jest poprzez system dolnego naciągu, tego typu rozwiązanie wpływa na zwiększoną stabilność lufy z korpusem głównym i gwarantuje mniejsze obciążenie i dłuższe działanie mechanizmów pracujących.

Dolny naciąg w modelu B3-3 ma długość taką samą jak lufa co dodatkowo pozytywnie wpływa na wygląd i wzornictwo karabinka.

Karabinek, oprócz gwintowanej lufy, posiada również lekki, płynnie działający system spustowy.

Wiatrówka Industry Brand B3-3 została wyposażona w otwarte, wytrzymałe przyrządy celownicze, w pełni regulowaną szczerbinkę w pionie i poziomie oraz muszkę z zabezpieczającym pierścieniem.

Na górnej części karabinka zastosowano standardową szynę 11 mm do montażu celowników optycznych, nieocenionych przy strzelaniu precyzyjnym na większych dystansach.

Wiatrówka posiada oczywiście lufę gwintowaną zakończoną koroną poprawiającą celność karabinka.

Przeznaczona jest do stosowania najpopularniejszego od lat na rynku śrutu ołowianego typu Diabolo tzn: szpic, grzybek, płaski oraz kulka ołowiana.  

B3-3 to niezawodny karabinek pneumatyczny, o solidnej konstrukcji, dużej prędkości początkowej i celności, wszystko to w przystępnej cenie i dobrej jakości.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- kaliber: 4,5mm
- rodzaj naciągu sprężyny: dolny naciąg
- przyrządy celownicze: regulowane w pionie i w poziomie.
- rodzaj kolby: drewno, Monte Carlo
- długość całkowica: 1045 mm
- prędkośc początkowa: 240 m/s,
-waga:3,5 kg.
- energia wylotowa śrutu poniżej 17 J, wiatrówka dostępna bez zezwolenia.

Opinie

Opinie o Wiatrówka Industry Brand B3-3 kal. 4,5 mm Ekp<17J GW (IB-B3-3-45)

Kozaczyna sprzęt, polecam.
Jak za tą cenę to fajnie sklecony kawalek drzewna orzechowego i stali. Mocna i celna, wydaję mi się że jak za taką kwotę i jakość to szczerze można polecić każdemu kto ma dobre intecje, reszta lepiej niech sobie kupi w kiosku plastikowe kopyto na wodę.
Ocena
Gienek (Dodano 13.08.2019)
Dodaj swoją opinię

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij