Wiatrówka Heckler&Koch HK-VP9 4,5 CO2-12g (5.8344)

689,00 zł Darmowa dostawa
LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Licencjonowana wiatrówka-pistolet Heckler&Koch VP9. Pistolet wykonany został z metalu jak i tworzywa - zamek, lufę oraz elementy wewnętrzne wykonano z metalu. Na pistolet i magazynek naniesione zostały licencjonowane oznaczenia producenta Heckler&Koch.

Model zasilany jest z 12 g kapsuły CO2 montowanej w magazynku. Kapsuła dokręcana jest śrubą imbusową. Jedna kapsuła pozwala oddać do około 60 strzałów z wyrównaną prędkością.

Wiatrówka wyposażona jest w system odrzut zamka (Blow back), który napina kurek, a ruch powrotny zamka do przodu wprowadza śrut do lufy, skąd z prędkością 115 m/s zostanie wystrzelony po ściągnięciu języka spustowego. W sytuacji gdy w magazynku nie ma kulek, zamek pozostaje w tylnym położeniu. Jego zwolnienie możliwe jest po ściągnięciu dźwigni zrzutu zamka.

Na muszce i szczerbince naniesione zostały białe oznaczenia ułatwiające zgrywanie przyrządów celowniczych po zmroku. Ergonomiczny chwyt ze żłobieniami pod palce pokryty został antypoślizgową fakturą.

Pod lufą znajduje się szyna akcesoryjna, dzięki której można wyposażyć wiatrówkę w szereg taktycznych dodatków jak laser czy latarka.

W magazynku mieści się 18 stalowych kulek BB 4,46 mm.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kaliber: 4,5 mm (.177)
Typ śrutu: 4,46 mm (BB)
Prędkość początkowa: 115 m/s
Pojemność magazynka: 18 szt
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Waga: 646 g
Długość: 185 mm
Kolor: czarny
Producent: Heckler&Koch/Umarex, Niemcy
Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij