Sabre Red

SABRE RED
 

Sabre Red - gazy pieprzowe

Sabre Red - to amerykański producent obronnych gazów pieprzowych do zastosowań cywilnych i taktycznych, alarmów osobistych i obiektowych, a także odstraszaczy dzikich zwierząt. Sabre Red oferuje szeroką gamę gazów pieprzowych o bardzo wysokim stężeniu OC (Oleoresin Capsicum), których skuteczność doceniły miliony użytkowników na całym świecie.

Sabre Red to lider rynku w zapewnianiu bezpieczeństwa osobistego, który swoją działalność rozpoczął w 1975 roku. Dzisiaj ten amerykański gigant produkuje nie tylko gazy pieprzowe, żele i odstraszacze zwierząt, ale też sprzęt elektroniczny zapewniający ochronę mienia. Wszystko po to, żebyś czuł się bezpiecznie bez względu na miejsce i okoliczności. Jeśli interesują cię gazy pieprzowe i odstraszacze Sabre Red zapewni Ci najlepsze propozycje w konkurencyjnych cenach!

Sabre Red to producent cenionych na świecie akcesoriów bezpieczeństwa osobistego. Jest również inicjatorem nauki stosowania w praktyce technik samoobrony i korzystania z gazów pieprzowych, żeli i paralizatorów. Dzięki temu każdy, kto chociaż raz poczuje zagrożenie, może skutecznie odeprzeć napastnika.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz produkty ochrony osobistej Sabre Red o największej sile działania. Dzięki nim agresor nie ma szans! Wykorzystaj odstraszacze, paralizatory i gazy pieprzowe nie tylko dla siebie, ale też w prezencie dla bliskich, by mogli zawsze czuć się bezpiecznie!

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-32 of 92

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-32 of 92

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3