Pistolet ASG CO2 Heckler&Koch HK-USP 6mm CO2-12g metal (2.5561)

439,00 zł Darmowa dostawa
LUB
Opis

Szczegóły

Animacja 360°

Replika pistoletu HK Usp z metalowym zamkiem i szkieletem z abs-u. Pistolet ten zasilany jest 12g kaspułą Co2 (montowaną w magazynku ), co pozwala na oddanie około 50-100 strzaów w zależnośći od warunków otoczenia. Replika ma doskonale spasowane części i w swoim przedziale cenowym zdecydowanie wyprzedza podobne produkty. Duża moc repliki, sprawia, że może być stosowana z powodzeniem nie tylko na małych, ale również średnich dystansach. Przed niekontrolowanym strzałem zapobiega bezpiecznik skrzydełkowy znajdujący się po lewej stronie szkieletu. Pistolet jest doskonale wyważony i pewnie leży w dłoni dzięki antypoślizgowej fakturze chwytu. Zwalniacz magazynka umiejscowiony jest podobnie jak w oryginale, symetrycznie, po dwóch stronach kabłąka. Replika posiada oryginalne logo i oznaczenia producenta broni palnej. Istnieje możliwość montażu dodatkowych akcesoriów np. latarki, znacznika laserowego, dzięki szynie w standardzie 22mm.


Uwaga ! Do konserwacji replik o zasilaniu gazowym zaleca się regularne stosowanie oleju silikonowego w sprayu . Do tej repliki zalecamy używanie kulek o masie 0,25- 0,30g.


Historia

W 1991 roku na zlecenie jednostek specjalnych US Navy (US Seal) w niemieckiej firmie Heckler & Koch skonstruowano pistolet Mk 23 SOCOM. Już na etapie projektowania przewidywano że po rozpoczęciu produkcji broni noszącej fabryczne oznaczenia US Pistol (USP) opracowana zostanie zbliżona konstrukcja przeznaczona na rynek cywilny.
W 1993 roku rozpoczęto produkcję cywilnej wersji USP. W przypadku tej konstrukcji skrót USP rozwijano jako Universale Selbstladepistole lub Universal Self-loading Pistol. Pistolet produkowany jest w wersjach różniących się zastosowanym nabojem i rodzajem mechanizmu spustowego. W 1996 roku jedna z wersji USP stała się przepisową bronią krótką Bundeswehry jako P8 zastępując pistolet P1. W tym samym roku rozpoczęto produkcję kompaktowej wersji USP Compact. Od 2000 roku USP Compact znajduje się na uzbrojeniu niemieckiej policji jako P10. Poza RFN jest używany przez liczne formacje wojskowe (między innymi GROM) i mundurowe.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

 - producent: Umarex
- materiał: abs+metal
- zasilanie:kapsuła Co2 12g
- pojemność magazynka: 16 BB
- waga: 970 g
- długość: 192 mm
- prędkość początkowa: ok.320 fps
- oryginalne oznaczenia Heckler & Koch
- zasięg skuteczny: około 30-35 metrów
- gwarancja: 3 miesiące
Opinie

Opinie o Pistolet ASG CO2 Heckler&Koch HK-USP 6mm CO2-12g metal (2.5561)

Polecam świetną replika
Polecam replikę. Mam ją od kilku dni i jak narazie bez żadnych problemów A co do parametrów to jest naprawdę mocna I celna z odległości 30m spokojnie można kogoś trafić A do 20m można robić zawody na małej tarczy strzeleckiej I co najważniejsze praktycznie w całości jest z metalu z plastiku to może nie które elementy na zewnątrz są zrobione A tak to środek, magazynek jak i górną część są wykonane z metalu
Ocena
Arkadiusz (Dodano 04.08.2019)
Bardzo dobra jakosc lecz jak na asg
Bardzo dobra jakosc lecz jak na asg troszke za ciezki ale sama frajda z strzelania pozwala szybko zapomniec o wadze
Ocena
Dawid (Dodano 01.05.2014)
Dodaj swoją opinię

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij