Mace Security International

Mace - gazy pieprzowe, paralizatory i alarmy

Mace to amerykański producent artykułów do samoobrony oraz zabezpieczeń. W tej chwili Mace oferuje artykuły do obrony osobistej, takie jak np. ręczne miotacze gazów pieprzowych, paralizatory oraz alarmy. Jest też jednym z liderów pośród firm oferujących zabezpieczenia pomieszczeń (czujniki ruchu, kamery, alarmy mieszkaniowe).

Mace to amerykański producent artykułów do samoobrony oraz zabezpieczeń. W naszym asortymencie można znaleźć produkty Mace służące do obrony osobistej, takie jak np. ręczne miotacze gazów pieprzowych, paralizatory oraz alarmy. Inną gałęzią działalności firmy jest produkcja zabezpieczeń pomieszczeń. Jako lider wśród firm dystrybuujących akcesoria zabezpieczające, Mace oferuje między innymi wysokiej klasy czujniki ruchu, kamery, czy alarmy mieszkaniowe.

Zaopatrzenie się w artykuły do samoobrony takie jak ręczne miotacze gazów pieprzowych pozwala poczuć się bezpiecznie w każdej sytuacji. Polskie przepisy zezwalają na wykorzystanie takiego sprzętu na potrzeby obrony własnej. Podobnie jest w przypadku paralizatorów, które również znajdują się w ofercie marki. Wszystkie produkty powstają z dbałością o każdy detal, dzięki czemu są bezpieczne w użyciu i umożliwiają natychmiastową reakcję na zagrożenie.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-32 of 46

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-32 of 46

Strona:
  1. 1
  2. 2