Luneta celownicza Bushnell Prime 3-12x56 SFP 4A IR (RP31256BS9)

1 399,00 zł Darmowa dostawa

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Luneta celownicza o zmiennym powiększeniu 3-12x oraz średnicy 56 mm. Charakteryzuje się precyzją wykonania oraz wysoką jakością zastosowanych materiałów. Przekłada się to na niezawodność nawet w najtrudniejszych warunkach.

Luneta została stworzona z myślą o strzelaniu na małych i średnich dystansach. Tubus o średnicy 30 mm zapewnia niezawodność i trwałość, ponieważ skutecznie chroni układ optyczny przed potencjalnymi uszkodzeniami.

Celownik wyposażono w podświetlany krzyż 4A z czerwoną kropką z trzema belkami umożliwiającymi sprawne i szybkie namierzania celu.

Zastosowane technologie:

- Waterproof IPX7: luneta spełnia normę wodoodporności IPX7,

- Fully Multi-Coated: wszystkie granice powietrze-szkło zostały wielokrotnie pokryte powłokami antyrefleksyjnymi, dzięki czemu zminimalizowano niepożądane odbicia i straty światła przechodzącego przez układ optyczny,

- EXO Protection: zaawansowana powłoka ochronna uniemożliwiająca osadzanie się kropel wody i kurzu. Odporna na zarysowania, co ułatwia prowadzenie obserwacji nawet podczas deszczu. Technologia zapobiega także skraplaniu się pary pochodzącej z oddechu,

 

 

Dane techniczne
Kolor: czarny
Powiększenie: 3-12x
Średnica obiektywu: 56 mm
Pole widzenia (m / 100 m): 10.7 m dla 3x, 2.8 m dla 12x
Odległość od oka: 100 mm
Średnica tubusu: 30 mm
Krzyż: 4A
Długość: 394 mm
Waga: 730 g
Producent: Bushnell, USA

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij