Latarka czołowa Silva CR 60 lum.

189,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Latarka czołowa Silva CR60 to kompaktowa czołówka do zastosowań militarnych, zaprojektowana, by przetrwać w najbardziej trudnych warunkach.


Źródłem światła jest wydajna dioda LED, emitująca strumień światła 60 lumenów, w tym trybie latarka może pracować do 3 godzin.

Latarka czołowa Silva CR60 posiada 3 tryby światła białego: maksymalny, minimalny, strobo (migający) oraz tryby światła czerwonego i pomarańczowego. Światło czerwone dedykowane jest do stosowania w nocy, z uwagi na lepszą akomodację oka (nie oślepia) oraz ogranicza naszą widoczność z daleka. Światło pomarańczowe świetnie sprawdza się do nocnego odczytywania mapy z uwagi na lepsze oddawanie hipsometrii.


Przełączania trybów oraz włączanie/ wyłączanie latarki odbywa się za pomocą powiększonego bocznego przycisku, który można wygodnie obsługiwać nawet w rękawiczkach. Silva CR60 posiada ledowy wskaźnik stanu baterii, informujący o pozostałym zapasie energii. Wskaźnik aktywowany jest przy wyłączaniu latarki i działa wyłącznie przy zasilaniu bateriami alkalicznymi.

Oznaczenia wskaźnika:

zielony - bateria pełna
pomarańczowy - bateria częściowo rozładowana
czerwony - bateria na wyczerpaniu


Dzięki systemowi Silva Intelligent Light® strumień światła jest jednocześnie skoncentrowany (oświetla oddaloną przestrzeń przed nami) oraz rozproszony (doświetlając boki i najbliższe pole widzenia), zapewniając tym samym doskonałe pole widzenia podczas przemieszczania się oraz postoju. Zasięg roboczy strumienia światła wynosi około 40 metrów.

Latarka jest zasilana pojedynczą, powszechnie dostępną baterią AA (w zestawie).


Czołówka CR60 jest odporna na działanie wody. Klasa wodoodporności IPX7 pozwala na całkowite zanurzenie latarki pod wodą na głębokość 1 metra na czas 30 minut (pływanie).


Czołówka posiada elastyczną opaskę z regulacją obwodu. Na wewnętrznej stronie opaski znajduje się silikonowa, antypoślizgowa wstawka, która zapobiega przemieszczeniu się latarki podczas aktywności fizycznej.


W zestawie znajduje się dodatkowy adapter (klips) pozwalający montować czołówkę na pasie, kasku/hełmie lub na plecaku.


Silva CR60 to specjalistyczna latarka przeznaczona dla żołnierzy, militarystów oraz miłośników survivalu i bushcraftu.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

producent: Silva
źródło światła: 1 x biała dioda LED + diody 2 kolorowe (czerwona i pomarańczowa)
czas pracy: 10 h/3 h (minimalny/maksymalny)
zasięg maksymalny: 40 m
masa z bateriami: 47 g
zasilanie: 1 x AA (w zestawie)
ilość trybów: 3
kolory światła: 3
Opinie
zamawiam Zamknij